باران کود
خانه / کود مرغی / مرکز خرید کود مرغی گرانوله در ایران

مرکز خرید کود مرغی گرانوله در ایران

آیا می دانید کودهای مرغی گرانوله را چگونه تولید کرده و در مرکز های خرید سراسر ایران عرضه می کنند؟ آیا می دانید بهترین روش برای تعیین میزان کود مرغی مورد نیاز برای خاک ها چه روشی می باشد؟
کودهای مرغی گرانوله کودهایی ارگانیک بوده که از فضولات مرغ های گوشتی و تخمی تهیه شده و به علت تولید شدن از مجموع ادرار و مدفوع کودهای مرغی در مقایسه با سایر کودهای دامی که تنها از مدفوع مرغ ها تولید شده اند دارای املاح معدنی بیشتری می باشد.

برای تولید کودهای مرغی گرانوله، فضولات مرغ ها را از مرغداری ها جمع آوری کرده و پس از پاکسازی و خشک سازی کودهای مرغی آنها را با دستگاه های مخصوص فشرده کرده و به شکل گرانول در می آورند.

کودهای مرغی گرانوله در حین تولید غنی سازی و ضدعفونی می شوند که این دو عامل از عوامل تأثیرگذار بر روی کارکرد کودهای مرغی می باشد.

تعیین مقدار کوددهی با کود مرغی گرانوله:
بهترین روش برای تعیین کود مورد نیاز خاک ها، انجام آزمون خاک بر روی یک هکتار می باشد که با سنجش میزان تجزیه کود در خاک، میزان آن را تعیین می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده این محصولات در بسته بندی های گوناگونی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که خرید را برای شما بسیار آسان است و شما می توانید از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *