باران کود
خانه / کود مرغی / فروش کود خام و پلت مرغی

فروش کود خام و پلت مرغی

بازارهای فروش انواع کود مرغی با دایر شدن در بسیاری از شهرها دسترسی به کود مرغی خام و کود مرغی پلت شده را بسیار آسان کرده اند.
انواع کود مرغی به دلیل عناصر مفید و ریز مغذی هایی که دارند سبب تقویت خاک های کشاورزی و تأمین کننده نیاز درختان و گیاهان شده اند. اما کود مرغی خام قبل از کمپوست شدن قابل استفاده نمی باشد ولی کود مرغی پلت شده که مراحل فرآوری شدن را طی کرده است به صورت آنی قابل استفاده می باشد. امروزه بازارهای فروش انواع کود مرغی با دایر شدن در بسیاری از شهرها امکان دسترسی به کود مرغی خام و پلت شده را برای همگان فراهم نموده اند.
کود مرغی پلت شده یا همان فشرده شده از کود مرغی خام در رده بالاتری از لحاظ عملکرد و قیمت فروش دارد؛ زیرا انجام عمل فشردن کود مرغی مستلزم استفاده از دستگاه هایی می باشد که هزینه بردار هستند. بنابراین بهتر است برای به دست آوردن کود مرغی پلت شده و نمونه های دیگر کود مرغی بازارهای پخش عمده را که به طور مستقیم از کارخانه تأمین می شوند را در نظر داشته باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کود مرغی فراوری شده از تولیدی

کود مرغی فراوری شده، در واقع از بهترین و مرغوب ترین کود های فراوری شده موجود در کشور است که معمولا کیفیت ساختاری بالایی دارد و این نوع از کود ها برای بسیاری از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *