باران کود
خانه / دسته‌بندی نشده / فروش عمده انواع کودهای مرغی

فروش عمده انواع کودهای مرغی

کود چیست؟ کود های مرغی چگونه بوجود می آیند؟ فروش عمده آن در ایران چگونه است؟ آیا میدانید کودهای مرغی در چه جاهایی مورد استفاده قرار می گیرند؟ آیا با انواع کودهای مرغی آشنایی دارید؟
در اینجا درباره کودهای مرغی و انواع آنها و چگونگی بوجود آمدن آنها صحبت می کنیم. قیمت عمده کود مرغی پلیت در تهران را می شود از فروشندگان آن به دست آورد. 

کود چیست؟
به تمام مواد آلی (طبیعی)و معدنی و ارگانیک (زیستی)که به حاصل خیزی خاک کمک کرده و باعث بهتر شدن عملکرد آن می شود کود می گویند.

کود مرغی هم که از فضولات مرغی تهیه می شود در کشاورزی مورد استفاده فراوان کشاورزان قرار می گیرد.

در ایران انواع کودهای مرغی مثل غنی شده آن خشک شده و مایع و گرانوله و … آن در بازار به فروش می رسد.

امروزه کودهای مرغی در زمین های کشاورزی و باغ ها مورد استفاده کشاورزان و باغداران قرار می گیرد.
منبع: بازار کود ایران

فروش عمده انواع کودهای مرغی

تولید کننده انواع کود های مرغی در بازار

تولید کننده انواع کود های مرغی در بازارشرکت هایی که در کار تولید کودهای مرغی هستند، محصولات خود را به شیوه های مختلفی تولید کرده و وارد بازار می نمایند. برخی از آن ها، مرغ داری هایی هستند که با استفاده از فضولات گوناگون، این محصولات را در اول تفکیک کرده و سپس آن را در فضایی پخش می کنند و از این فضولات کودها بسیار قوی و خوبی می سازند. 

تولیدی ها، عموماً محصولاتی را که می سازند، از طرق گوناگونی در اختیار مشتریان خود قرار می دهند که در ادامه این مطلب به آن ها خواهیم پرداخت. اما اگر می خواهید که کود مرغی ارگانیک را به دست آورید، می شود به خود این شرکت ها مراجعه کنید. آن ها دارای نشانی ها و شماره های تلفن مشخصی می باشند. در هر حال، هر کدام از این شرکت ها با استفاده از خط تولید کود، کالای شان را در این انواع تولید می کنند: 

 • کود مرغی قفسی 
 • کود مرغی گوشتی 
 • کود مرغی تخم گذار 
 • کود مایع ارگانیک مرغی 
 • کود غنی شده مرغی 
 • کود پودری 
 • کود گرانوله 
 • و غیره 

مرکز فروش کود مرغی مایع، گرانوله و پلیتی

مرکز فروش کود مرغی مایع، گرانوله و پلیتیمراکز زیادی را می شود در گوشه و کنار کشورمان پیدا نمود که در آن انواع کودهای مرغی که در بالا به آن ها اشاره شد، عرضه می شود. شما هر گونه از این کود را که بخواهید به راحتی می توانید تهیه کنید. در واقع مرکز اصلی پخش، کارخانه تولید کود می باشد. این سازندگان هستند که کالای شان را به اشکال گوناگونی به بازار عرضه می دارند. 

آن ها انواع کود فرآوری شده را در بسته بندی های متفاوتی که عموماً در وزن های ۲۵ کیلوگرمی ارائه می شوند، در دسترس مشتریان خاص خود قرار می دهند. عمدتاً کشاورزان برای تهیه نوع مرغوب کود مایع، گرانوله و پلیتی به مراکز معتبر سر می زنند که در آن فروشندگان مختلفی در کار خرید و فروش عمده و جزئی کالا می باشند. 

از این فروشندگان می شود قیمت انواع کود مرغی را هم به دست آورد. بازار کود کشاورزی به دلیل موارد مصرف بالای آن از رونق خوبی برخودار است. در این حوزه، اگر سری به مراکز فروش بزنید، به خوبی مطلع خواهید شد که به چه میزانی روزانه کودهای مرغی و حیوانی دیگر، داد و ستد می شوند. از همین مراکز حتی صادرات کود مرغی نیز صورت می گیرد که این کار را بیشتر گروه های بازرگانی انجام می دهند و سعی می کنند تا با در نظر داشت استانداردها، خریداران خارجی زیادی را به خود جذب کنند. 

خرید عمده کود مرغی با قیمت ارزان

خرید عمده کود مرغی با قیمت ارزانبرای خردی عمده کود مرغی با قیمت ارزان، می شود به روش های مختلفی وارد عمل شد. برای این منظور در گام نخست نیاز است که مراجع عمده فروشی را مشخص کنیم. در این جا ما به تولیدی ها، شرکت های تجاری، نمایندگی ها و همچنین وب سایت های متعددی اشاره می نماییم که عرضه کنندگان عمده اصلی به شمار می روند. 

حالا که دانستیم از چه منابعی می شود تهیه عمده این کالا را انجام داد، خوب است که معتبرترین آن ها را بیابیم. ارائه دهندگان برتر، محصولاتی را ارائه می دهند که از لحاظ کیفی درجه یک هستند و در پهلوی این، کالای شان را نیز به صورت ضمانت شده در اختیار مشتریان می گذارند که این یک نکته مثبت می باشد. در قدم بعدی، خوب است که به سراغ فروشندگان ارزان فروش برویم. با این دسته بندی، به آسانی خواهیم توانست راه هایی را بیابیم که هم نوع مرغوب و نرخ پایین کالا را به دست آوریم و خریداری کنیم. 

در کل، با سر زدن به مرکز فروش کود که در شهرهای مختلفی فعالیت می نمایند، می شود به این طریق کود مرغی مودر نظر خود را پیدا کرد و تهیه کلی را انجام داد. به این شیوه اگر عمل کنید، قادر خواهید بود که با هزینه های کمتری محصول را بخرید و در باغ، زمین های زراعی و همچنین گلخانه های گوناگونی آن را استفاده کنید. 

فروشگاه اینترنتی کود مرغ پلیت شده

فروشگاه اینترنتی کود مرغ پلیت شدهدر حال حاضر یکی از راه هایی که می شود خرید کود پلیت شده را از آن انجام داد، اینترنت است. در این عرصه همان طور که اشاره کردیم، سایت های زیادی هستند که فعالیت می کنند. توجه داشته باشید که پیش از هر گونه معامله ای در این خصوص از معتبر بودن سایت مطلع شوید. به این ترتیب خواهید توانست که بهترین نوع کود را به دست آورید و در همین حال آن را از نظر کیفی بالایی هم تهیه کنید. بیشتر فروشگاه های آنلاین به شکل عمده و جزئی، ارائه محصولات خود را انجام می دهند. 

در کل، باید گفت که فروش کود مرغی از جانب تولیدکنندگان نیز از راه اینترنت صورت می گیرد. اغلب این شرکت ها خود دارای وب سایت های رسمی ای می باشد. در هر حال، فروش کود حیوانی مانند مرغ به راحتی از این طریق انجام شدنی است. حتی می توان قیمت کود مرغی پلیت شده را هم از فروشگاه های آنلاین به دست آورد. 

از جانب دیگر، خرید و فروش این نوع از کالا به این طریق هم ساده است و هم این که دردسری ندارد. از جمله مزیت های مختلفی آن می شد به این موضوع اشاره کرد که همواره در دسترس می باشند و شما هر موقعی از روز که وقت داشته باشید، می توانید وارد آن شده و اقدام به ثبت سفارش خود در هر حجمی که می خواهید، بکنید. 

فروشنده بهترین کود های ارگانیک

فروشنده بهترین کود های ارگانیککودهای ارگانیک از جمله بهترین محصولاتی به شمار می روند که روند تولید آن با کودهای شیمیایی تا اندازه ای فرق دارد. این نوع از کالا را به وسیله فضولات حیوانی می سازند و گیاهان گوناگون دیگر. از طرف دیگر حتی می شود در خانه نیز اقدام به ساخت این کودها نمود که می شود از آن در گلدان های خود هم استفاده کرد. 

در کل، از فروشندگان معتبر می شود بهترین کودهای ارگانیک را به دست آورد. فروش کود ارگانیک در بسته ها و همچنین به شکل فله ای هم صورت می گیرد. برای این کار حتی می توان به نمایندگی فروش کود که از جمله معتبرترین فروشندگان هستند، مراجعه کرد. آن ها در بیشتر شهرهای کشورمان در حال فعالیت و ارائه خدمات گوناگونی می باشند.

با هه این ها، می بایست به این نکته هم تأکید کرد که فروشندگان اصلی، کارخانه جات تولید کود ارگانیک می باشند. آن ها هستند که محصولات شان را در کیفیت های متنوعی می سازند و سپس وارد بازار می نمایند. می شود با مراجعه به این شرکت ها بهترین کودها را تهیه کرد که از مواد اولیه مرغوب ساخته شده اند و ضرری به خاک و گیاه نمی رسانند. اصولاً این مدل از کودها، نه تنها خسارتی به محیط زیست وارد نمی نمایند، بلکه با مورد استفاده قرار گرفتن از فضولات حیوانی از آن مواظبت هم می شد. 

پلیت مرغی چیست؟

پلیت مرغی چیست؟پلیت مرغی از جمله کودهای مفید برای حاصل خیزی زمین ها زراعی، باغ ها و گلخانه ها می باشد. این نوع از کود را از مواد آلی می سازند و در دسترس مصرف کنندگان قرار می دهند. باید گفت که کود پلیت به دلیل دارای بودن نیتروژن از سایر کودهای ارگانیک، برای گیاه مغذی تر هستند و به همین سبب است که فروش بیشتری دارند. 

باید بیان کرد که این گونه از کود را از کمپوست مرغ تهیه می نمایند و در ساخت آن از همه متودهای روز دنیا کار می گیرند که همین مسئله باعث می گردد تا خواص کمپوست در نوع پلیت شده از بین نرود. آن ها را شرکت های تولید کننده به صورت ضد عفونی کننده می سازند که این موضوع علف های هرز، آفت ها و غیره را از بین می برد. 

کود های پلیت شده خشک هستند و به همین سبب است که حمل و نقل و انباری داری شان هم کار راحتی می باشد. استفاده از آن ها از هر نظری مقرون به صرفه است. 

از همه مهمتر این است که این مدل از کود، بر خلاف برخی از کودهایی شیمیایی هیچ خطری برای خاک ندارد و ریشه گیاهان را نیز از بین نمی برد. 

صادرات عمده کود مرغی پلیتی

صادرات عمده کود مرغی پلیتیشرکت هایی که در کار تولید انواع کود مرغی پلیتی هستند، محصولات خود را نه تنها در بازار داخلی بلکه به بیرون از مرزها جهت فروش ارسال می کنند. آن ها سعی می نمایند تا با در نظر داشت همه مواد و استانداردها، اقدام به این کار کنند که به همین دلیل کالای شان از فروش خوبی برخوردار است. 

باید گفت که این شرکت ها در کنار پلیت مرغی، فروش کود مایع را هم در بازارهای جهانی انجام می دهند. در کل، صادرات این محصولات به کشورهایی مانند این انجام می شود: 

 • عراق 
 • افغانستان 
 • گرجستان 
 • ترکیه 
 • چین 
 • و غیره 

قیمت کود مرغی پلیت شده ارزان

قیمت کود مرغی پلیت شده ارزاننرخ کود مرغی پلیت شده ارزان را می شود از فروشندگان متعددی که در این حوزه فعالیت می نمایند به دست آورد. در این خصوص عرضه کنندگان زیادی هستند که در این حوزه کار می کنند. با مراجعه به آنان می شود نه تنها با نرخ های مناسبی کودها را تهیه کرد، بلکه نوع با کیفیت آن را نیز به دست آورد و بدون دغدغه در کشاورزی کار گرفت. 

قیمت این نوع از محصول بستگی به عوامل مختلفی نیز دارد که کیفیت در راس آن قرار می گیرد. از طرف دیگر، نوع عرضه و تقاضا و همچنین شیوه بسته بندی آن هم تأثیر مستقیمی می تواند بر روی نرخ ها بگذارد. بیشتر کارخانه هایی که در زمینه ساخت محصول کار می نمایند، آن را ارزش گذاری کرده و سپس وارد بازار می کنند. 

البته راه های مختلفی وجود دارد که می توان نوع ارزان کود مرغی پلیت شده را به دست آورد. از آن جمله می شود به اینترنت و نمایندگی شرکت هایی اشاره کرد که در نقاط گوناگونی فعال هستند. 

خرید و فروش اینترنتی انواع کود حیوانی

خرید و فروش اینترنتی انواع کود حیوانیدر اینترنت فروشگاه های آنلاین متعددی وجود دارند که انواع کود حیوانی را عرضه می کنند. باید متذکر شد که خرید و فروش از این راه، در سال های اخیر جا افتاده بسیاری با مراجعه به معتبرترین فروشگاه ها، خرید خود را انجام می دهند. از طرفی شرکت تولید کود شیمیایی و حیوانی، از خود دارای سایت های مخصوصی می باشند که کالا را عرضه می دارند. 

در هر حال، داد و ستد به این شیوه مزیت های خاص خود را دارای می باشد که به چند مورد از آن پیش از این اشاره کردیم. نقطه قابل ذکر این است که کودهای حیوانی انواع گوناگونی دارند که از حیوانات متعددی تولید می گردند. این نوع از کود را به شکل خام و فرآوری شده در اینترنت می فروشند. 

عرضه بهترین کود مرغی پلیتی در ایران

عرضه بهترین کود مرغی پلیتی در ایرانکودهای مرغی پلیتی را با بهترین کیفیت، فروشگاه هایی ارائه می دهند که مورد اطمینان خریداران می باشند. 

در همین حال، برخی از کارخانه به صورت مستقیم کالای شان را وارد بازار می کنند. به نوعی آن ها با کنار گذاشتن واسطه ها، محصول خود را با تضمین کیفی بالا می فروشند که این کار کاهش نرخ ها را نیز به همراه داشته است. 

بیشتر عرضه کنندگان در این عرصه، معلومات کافی ای هم در زمینه چگونگی مصرف و زمان استفاده از کود را دارا می باشند و به مشتریان خود هم این معلومات را انتقال می دهند. 

پخش کلی کود های ارگانیک در بازار

پخش کلی کود های ارگانیک در بازارشرکت هایی که کارشان واردات و یا ساخت کودهای ارگانیک می باشد، آن را به صورت عمده نیز پخش می کنند. 

آن شمار از شرکت هایی در امر فروش موفق می باشند که توزیع کنندگان خوبی داشته باشند؛ به این معنی که بتوانند حتی در دور دست ترین نقاط ایران، کالا را در اختیار مصرف کننده بگذارند. در هر حال، عموماً فروشندگان جزئی و همچنین کشاورزان و شرکت های بازرگانی-صادراتی هستند که در کار خرید کلی کودهای ارگانیک می باشند. 

آنان با این گونه خرید، هزینه های خود را به شکل چشمگیری کاهش می دهند. 

سفارش عمده و جزئی کودهای مرغی

سفارش عمده و جزئی کودهای مرغیجهت سفارش عمده و جزئی انواع کودهایی که به مرغی نام آشنا هستند، بهتر است که سری به مراجع مختلف زد. 

بهتر است آن شمار از کسانی که به گونه کلی محصول را می خرند، به منابع اصلی مراجعه کنند. آن ها کارخانه جات و همچنین گروه های بازرگانی گوناگونی می باشند. از جانب دیگر، برای ارائه سفارش جزئی، گزینه های بیشتری پیش رو وجود دارد. 

برای مثال ارائه دهندگانی که در بازارها و مراکز مختلف شهرهای کشورمان فعالیت می نمایند و یا سایت های زیادی که به طور تخصصی سفارش مشتریان را می پذیرند و در مدت زمان تعیین به هر جای ایران که سفارش دهنده باشد، کالا را تحویلش می دهند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کود مرغی غنی شده مشهد

قیمت کود مرغی غنی شده در بسیاری از فصول سال با افت و خیز های بسیاری همراه بوده، و تمامی این بالا و پایین شدن ها سبب شده تا روند کیفی کودهای مرغی غنی شده روز به

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *