باران کود
خانه / کود مرغی / بهترین تولید کننده انواع کود مرغی ارگانیک

بهترین تولید کننده انواع کود مرغی ارگانیک

آیا می دانید کودهای مرغی ارگانیک چه کودهایی بوده و مصرف کننده های کودهای شیمیایی به چه دلیل استفاده از کودهای شیمیایی را کنار گذاشته و به استفاده و تولید کودهای مرغی روی آورده اند؟
کودهای مرغی ارگانیک کودهایی هستند که منشأ کاملا طبیعی داشته و هیچ ماده شیمیایی در آن دخالت ندارد. این کودها عاری از هرگونه مواد مضر برای گیاهان بوده و استفاده مداوم از آنها هیچ ضرری برای خاک ها ندارد و موجب بهبود ساختار خاک شده و موجبات بهبود کیفیت و کمیت محصولات کشاورزی را فراهم می کند. امروزه مزایا و فواید کودهای ارگانیک مرغی و کشاورزی ارگانیک بر هیچ کس پوشیده نیست.

کودهای مرغی ارگانیک در مقایسه با کودهای شیمیایی مواد بسیار مفیدی و کاملی بوده و تمام ۱۲ عنصر غذایی مورد نیاز گیاهان و خاک ها را دارا بوده و اگر به درستی مورد استفاده قرار بگیرند از ریشه سوزی گیاهان جلوگیری می کنند. این کودها هیچ ضرری برای محیط زیست و جانداران ندارد و به تقویت و حاصلخیزی خاک نیز کمک می کنند. در صورتی که کودهای شیمیایی تنها ۳ عنصر از ۱۲ عنصر را دارا بوده و تنها تغذیه گیاهان را فراهم می کند. این کودها در بسیاری از مواقع موجب آسیب زدن به گیاهان شده و سلامت محیط زیست و جانداران را به خطر می اندازد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده این محصولات در بسته بندی های گوناگونی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که خرید را برای شما بسیار آسان است و شما می توانید از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *