باران کود
خانه / کود مرغی / تولید و فروش کود مرغی فشرده پلت شده

تولید و فروش کود مرغی فشرده پلت شده

بازار کود ورمی کمپوست ایران محیط امنی را فراهم نموده است تا تولید کننده کود مرغی فشرده یا همان پلت شده را با همت نمایندگان فروش خود با خریداران این محصولات مرتبط سازد.
کود مرغی فشرده یا همان پلت شده نمونه ی بارزی از کود مرغی است که در حوزه صنعت کشاورزی بسیار موفق عمل کرده است و کشاورزان ایرانی به نحو قابل توجهی از او استقبال کرده اند.
یکی از عواملی که سبب شده است تا کود مرغی پلت شده در بین کشاورزان مصرف بالایی داشته باشد، این است که کود مرغی فشرده در زمان استفاده در زمین های زراعی و باغی مانند یک اسفنج عمل کرده و با جذب آب، حجم آن به همراه حجم خاک افزایش می یابد.
این محصول با جذب زیادی آب می تواند نیاز گیاه را در مدت زمانی طولانی تامین نماید؛ لذا تولید و فروش کود مرغی فشرده یا پلت شده با یاری بازار کود ورمی کمپوست ایران بازار گرمی را به خود اختصاص داده است و بازارهای تولید کننده سعی بر این دارند تا مرغوب ترین این محصول را به توسط نمایندگان فروش این سایت به دست مصرف کنندگان قرار دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کود مرغی فراوری شده از تولیدی

کود مرغی فراوری شده، در واقع از بهترین و مرغوب ترین کود های فراوری شده موجود در کشور است که معمولا کیفیت ساختاری بالایی دارد و این نوع از کود ها برای بسیاری از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *