باران کود
خانه / کود مرغی / بازار خرید انواع کود مرغی فرآوری شده

بازار خرید انواع کود مرغی فرآوری شده

آیا می دانید که چرا لازم است حتما کودهای مرغی را پس از جمع آوری، فرآوری نمود؟ آیا می دانید انواع کودهای مرغی را چگونه فرآوری کرده و در بازار های خرید کود مرغی عرضه می کنند؟
می دانیم که کودهای مرغی تازه را که از مرغداری ها جمع آوری کرده اند را نمی توان در هوای آزاد و فضاهای باز نگهداری نمود پرا که موجب هدر رفت ازت آلی موجود در آن به شکل خروج گاز آمونیاک از کودها شده و انبار داری کودها نیز بسیار پرهزینه می باشد از این رو متخصصان توصیه نموده اند که کودهای مرغی را حتما بمحض جمع آوری از مرغداری ها، فرآوری کنند.

فرآوری کودهای مرغی به سه روش دپو کردن یا روی هم انباشتن کودهای مرغی، خشک سازی کودهای مرغی و سیلو کردن کودهای مرغی انجام می پذیرد.

در روش اول کودهای مرغی را در یک فضای سر پوشیده روی هم انباشته می کنند و یا در یک گودال سیمانی ذخیره می کنند. کودهایی که با این روش فرآوری می شوند بیشتر در کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرند.

در روش دوم کودهای مرغی را پس از جمع آوری به روش طبیعی و یا مکانیکی رطوبت گیری می کنند که این روش در بسیاری از کشورها رایج است.

در روش سوم کودهای مرغی را همراه با ضایعات آنها سیلو می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده این محصولات در بسته بندی های گوناگونی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که خرید را برای شما بسیار آسان است و شما می توانید از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *