باران کود
خانه / کود مرغی / پخش عمده کود مرغی پلیتی

پخش عمده کود مرغی پلیتی

آیا می دانید کودهای مرغی پلیتی حاوی چه موادی بوده و این کودها را معمولا به منظور استفاده در چه مصارفی تولید کرده به صورت عمده در بازار های خرید کود مرغی به خریداران عرضه و پخش می کنند؟
کودهای مرغی پلیتی تهیه شده از همان کودهای مرغی خام بوده که حاوی مقادیر زیادی  NPK طبیعی و یا همان نیتروژن، پتاسیم و فسفر و عناصر ریز مغذی مانند آهن، روی، مس و منگنز می باشند. این مواد از بهترین مواد قابل جذب برای گیاهان بوده و موجبات رشد و نمو بهتر گیاهان و تقویت و حاصلخیزی خاک را فراهم می کنند.

کودهای مرغی پلیتی همان کودهای مرغی تازه هستند که پس از فرآوری توسط دستگاه های مخصوص فشرده شده و به شکل پلیت در آمده اند. کودهای مرغی پلیت شده دارای مزایای زیادی در امر کشاورزی و باغداری می باشند. این کودها به سبب خشک سازی و فشرده شدنشان کاهش حجم زیادی داشته که موجب سهولت در امر نگهداری و حمل و نقل کودها شده و انبار داری آنها را بهتر و کم هزینه تر می کند.

 این کودهای مرغی پلیتی همچنین بخاطر خشک شدنشان در حین تولید، ضدعفونی شده و عاری از هرگونه آلودگی و بیماری برای گیاهان می گردند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده این محصولات در بسته بندی های گوناگونی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که خرید را برای شما بسیار آسان است و شما می توانید از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *