باران کود
خانه / کود مرغی / پخش ارزان کود مرغی ارگانیک پلیت شده بسته بندی

پخش ارزان کود مرغی ارگانیک پلیت شده بسته بندی

بازارهای پخش کننده انواع کود مرغی، این محصول را به صورت ارگانیک پلیت شده و بسته بندی در اشکال مختلف با قیمتی ارزان در حجم های گوناگونی به تمامی نقاط کشور ارسال می کنند.
انواع کودهای آلی به دلیل تولید شدن به طور طبیعی و سالم، نام ارگانیک را به همراه خود یدک می کشند. اما کود مرغی که یکی از بهترین کودهای آلی برشمرده شده است همانند دیگر کودهای حیوانی برای مناسب قرار گرفتن در مصارف کشاورزی می بایست در کارخانه هایی فرآوری شوند. بسیاری از شرکت های تولید کننده کود مرغی این محصول را  علاوه بر داشتن عناصر مغذی مانند فسفر، ازت و پتاسیم مورد غنی شدن قرار می دهند.
این واحدهای تولیدی طی فرآیندهای ساده ای کود مرغی ارگانیک را با عناصری مانند گوگرد، آهن، بر، روی و… پلیت کرده و به صورت بسته بندی درون بسته هایی سه لایه که ضد نور هستند، قرار داده و با تلاش بی وقفه بازارهای پخش کننده با قیمتی ارزان در اختیار تمام مصرف کنندگان واقع در سراسر کشور قرار گرفته می شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده این محصولات در بسته بندی های گوناگونی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که خرید را برای شما بسیار آسان است و شما می توانید از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *