باران کود
خانه / کود مرغی / وارد کننده کود مرغی گرانوله خالص هلندی

وارد کننده کود مرغی گرانوله خالص هلندی

باتوجه به تقاضای بالای کشاورزان و مصرف کنندگان کود مرغی گرانوله خالص در کشور ایران، علاوه بر استفاده کودهای تولید ایران، وارد کننده های بسیاری نیاز مازاد بازار را با وارد کردن نمونه های هلندی و اسپانیایی برآورده می کنند.
ایران، کشوری است با شرایط آب و هوایی متنوع و خاک حاصلخیز که در هر فصل سال شرایط کشت و زراعت را در هر خطه ای دارد. صنعت کشاورزی در ایران تا اندازه ای رونق دارد که علاوه بر رفع بی نظیر نیاز داخل و کاهش بی نظیر واردات محصولات کشاورزی از دیر کشورها، در حوزه صادرات نیز نقش بسیار مهمی دارد.
اما علاوه بر شرایط مساعد کشت و زراعت در ایران، کیفیت محصولات تولید شده نیز بی تاثیر نبوده است. اما این کیفیت بی نظیر محصول به عوامل متعددی از جمله حاصلخیزی خاک و نوع کود مصرفی برای زمین های زراعی بستگی دارد. با مکانیزه شدن صنعت کشاورزی در کشور ایران، مراکز بسیاری به فکر تهیه کودهای فرآوری شده با کمترین عوارض ممکن و بیشترین تأثیرات مثبت پرداختند. کود مرغی از جمله محصولاتی بود که در کارخانه های بسیاری تحت مراحل و شرایط گوناگون به طرق مختلف فرآوری شده و مورد مصرف کشاورزان قرار گرفته است. اما تقاضای بالا در بازار مصرف سبب شد تا وارد کنندگان این محصول نیز به فکر واردات کود مرغی از دیگر کشورها از جمله هلند، دانمارک و اسپانیا باشند که هم می تواند مفید باشد و هم شرایط فروش تولیدات داخل را در بازار نامشاعد گرداند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کود مرغی فراوری شده از تولیدی

کود مرغی فراوری شده، در واقع از بهترین و مرغوب ترین کود های فراوری شده موجود در کشور است که معمولا کیفیت ساختاری بالایی دارد و این نوع از کود ها برای بسیاری از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *