باران کود
خانه / کود مرغی / هدف از تولید کود مرغی

هدف از تولید کود مرغی

کود مرغی با چه هدف و منظوری تولید و تهیه می گردد؟ با توجه به مشکلات کنونی موجود در کشاورزی، آیا استفاده از کودی مانند کود مرغی به صرفه خواهد بود؟
امروزه صنعت کشاورزی با مشکلات عدیده ای مانند آفات و بیماری های گوناگون در محصولات مواجه شده است و استفاده بیش از حد از کودهای شیمیایی بافت و ساختار خاک را دستخوش تغییرات عمده ای نموده و در نهایت خاک دچار فرسایش شده و قدرت باروری آن تضعیف شده است.

لذا به منظور رفع این نقیصه و جهت مبارزه با آفات و بیماری های جدید شایع در مزارع، استفاده از کود مرغی می تواند یکی از بهترین راهکارهای ممکن باشد.

تصور اشتباه اکثر شاغلین در عرصه کشاورزی بر این است که کود مرغی بایست به میزان بسیار بالایی به مزارع تزریق گردد و هزینه بسیار بالایی نسبت به کود شیمیایی صرف می شود و مقرون به صرفه نیست، ولی غافل از اینکه در صورت تزریق کود مرغی به مزارع قدرت باروری خاک به اندازه ای بالا خواهد رفت که تا چندین سال نیاز به هیچ کودی نخواهد داشت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده این محصولات در بسته بندی های گوناگونی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که خرید را برای شما بسیار آسان است و شما می توانید از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *