باران کود
خانه / کود مرغی / نقش کود مرغی در صادرات فرآورده های ذرت

نقش کود مرغی در صادرات فرآورده های ذرت

آیا از اهمیت و نقش ذرت در سبد غذایی آگاهی دارید؟ جهت افزایش کیفیت محصول ذرت چه باید کرد؟ کود مرغی چه تاثیری در مسیر افزایش صادرات فرآورده های ذرت خواهد داشت؟
ذرت از جمله محصولاتی است که بدلیل ارزش غذایی بالا، وجود فرآورده های آن در سبد غذایی بسیار ضروریست، لذا سعی دولت ها بر این است که شرایط کشت آسانتر این محصول برای کشاورزان مهیا گردد.

یکی از ابزارهای لازم در جهت کشت موفق ذرت همراه با بازدهی بالا، استفاده از کودهای غنی شده مرغی بعنوان یک مکمل است.
در قیاس انجام گرفته بین مصرف کود مرغی کمپوست شده بهمراه کودهای شیمیایی و مصرف صرفاً کود شیمیایی، نتایج حاصله، بازگو کننده ی تاثیر چشمگیر مصرف توام هر دو کود در بهبود کشت ذرت است. مصرف کودهای شیمیایی همراه با کود مرغی باعث صرفه جوئی در میزان مصرف کود شیمیایی شده و علاوه بر آن، ارزش اقتصادی ذرت نیز افزایش خواهد یافت.

لذا وجود عناصر آلی موجود در کود مرغی، موجب کاهش اثرات منفی مصرف بیش از حد کودهای شیمیایی شده و کیفیت محصول ذرت و فرآورده های آن بهبود یافته و در نهایت درآمد کشاورزان نیز افزایش خواهد یافت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده این محصولات در بسته بندی های گوناگونی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که خرید را برای شما بسیار آسان است و شما می توانید از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *