باران کود
خانه / کود مرغی / نحوه استفاده عصاره کود مرغی در باغات

نحوه استفاده عصاره کود مرغی در باغات

آیا می دانسته اید که عصاره کود مرغی را در صنعت کود مرغی مایع می نامند؟ نحوه استفاده از این عصاره کود مرغی در باغات به چه دستوری می باشد؟
کود مرغی خام و تازه که در ابتدای امر در  مرغداری ها تولید می شود، مخلوطی از عناصر آلی، علف های هرز، تخم و لارو حشرات، اسپور های بیماری و… به همراه رطوبت و آب زیاد می باشد که با همت شرکت های فرآوری کننده آب گیری شده و از هر نوع ضایعات عاری می شوند.
واحدهای تولید کننده انواع کود مرغی علاوه بر کود مرغی خشک گاهی اوقات با به کار گرفتن فعل و انفعالاتی عصاره کود مرغی را جدا کرده و پس از خالص نمودن آن را با نام کود مرغی مایع از کارخانه استخراج می کنند.

نحوه استفاده کود مرغی
نحوه استفاده از کود مرغی به دو روش امکان پذیر است که نخست می توان به ریختن در مخزن آبیاری که یکی از شیوه هایی می باشد که ریشه گیاه به طور مستقیم با کود تماس پیدا می کند، اشاره نمود و روش دیگر را به کار بستن پمپ های محلول پاش می باشد که این روش ساقه و برگ گیاهان رادر تماس با کود مرغی قرار می دهد، دانست.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کود مرغی فراوری شده از تولیدی

کود مرغی فراوری شده، در واقع از بهترین و مرغوب ترین کود های فراوری شده موجود در کشور است که معمولا کیفیت ساختاری بالایی دارد و این نوع از کود ها برای بسیاری از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *