باران کود
خانه / کود مرغی / میزان تاثیرات و فواید کود مرغی خام

میزان تاثیرات و فواید کود مرغی خام

آیا می دانید کود مرغی خام چه شرایطی دارد؟ آیا فواید آن را می شناسید؟ آیا میزان تاثیرات آن بر روی خاک و محصولات کشاورزی را می دانید؟ آیا مصرف این کود اصولی و درست است؟
از آنجا که کودهای مرغی خام علی رغم فواید نسبی که دارند، ولی بدلیل استریلیزه نبودن، میتوانند ناقل آفات گوناگون به خاک زمین های زراعی نیز باشند.
لذا تبدیل کودهای مرغی خام به انواع کودهای سالم، در افزایش ارزش اقتصادی کودهای اولیه و نیز برداشت محصولات با کیفیت نقش اساسی خواهد داشت.
بهترین روش و وسیله جهت سالم سازی کودهای مرغی خام استفاده از ابزار مکانیزه می باشد، زیرا کودها در داخل دستگاه تبدیل، در معرض باد و هوای آزاد نبوده، و حرارت موجود در دستگاه، رطوبت کود را گرفته و منجر به نابودی آلودگی ها و باکتری های موجود در املاح کودهای اولیه خواهد شد.
لذا کارشناسان عرصه کشاورزی و دامداری توصیه اکید دارند که در زمان تهیه کودهای مرغی حتماً از برندهای معتبر استفاده شود ، چرا که مراکز بسیاری وجود دارند که کودهای مرغی را بصورت کاملاً غیر استاندارد خشک و روانه بازار می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کود مرغی فراوری شده از تولیدی

کود مرغی فراوری شده، در واقع از بهترین و مرغوب ترین کود های فراوری شده موجود در کشور است که معمولا کیفیت ساختاری بالایی دارد و این نوع از کود ها برای بسیاری از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *