باران کود
خانه / کود مرغی / موارد استفاده انواع کود مرغی در مرغداری

موارد استفاده انواع کود مرغی در مرغداری

آیا مرغداری خود از کود مرغی که ماده ای با ارزش است، بهره ای خواهد برد؟ موارد استفاده مرغداری از کود مرغی چه چیزی است؟
مرغداری ها به جز فروش کود مرغی و به دست آوردن سود قابل توجهی هیچ بهره دیگری از این ماده مغذی نمی برند. آنها تنها با روش هایی مانند دپو کردن، سیلو کردن و خشک کردن از انواع کود مرغی خام نگهداری و در اختیار شرکت های فرآوری کننده قرار می دهند.
بنابراین به جز سود مالی، کود مرغی در هیچ مواردی قابل استفاده مرغداری ها نخواهد بود. کود مرغی خام دارای رطوبت و حرارت قابل توجهی می باشد که اگر به این حالت انبار شود از کیفیت آن کاسته شده و خواهان کمی خواهد داشت. بنابراین مرغداری ها با روش های ذکر شده، کود مرغی را تحت شرایطی درون چاله هایی سیمانی انباشته کرده و یا به وسیله عملیاتی آنها را خشک نموده و در مواردی هم توسط کاه و مادی دیگر مانند پوسته برنج و شاید هم ذرت علوفه ای مورد سیلو کردن قرار می دهند.
با تمام این تفاسیر همه ی تولید کنندگان کود مرغی سعی بر این کرده اند تا با یاری نمایندگان فروش، محصولی با کیفیت را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده این محصولات در بسته بندی های گوناگونی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که خرید را برای شما بسیار آسان است و شما می توانید از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *