باران کود
خانه / کود مرغی / مصرف کود مرغی جهت کشت سیب زمینی

مصرف کود مرغی جهت کشت سیب زمینی

آیا استفاده و مصرف کود مرغی به منظور کشت سیب زمینی مقرون به صرفه است؟ کاربرد کود مرغی در مزارع سیب زمینی تضمین کننده بازدهی مطلوب در زمان برداشت خواهد بود؟
استان همدان یکی از مناطقی در ایران است که کشت سیب زمینی در آن بسیار رایج است و یکی از دلایل آن نیز اهمیت به ارزش غذایی این محصول می تواند باشد.

به منظور بهبود عملکرد محصول سیب زمینی و همچنین افزایش قدرت باروری خاک، نیاز به مصرف کودهای متناسب با ساختار این محصول است.
اهمیت استفاده از کود مرغی در کشت سیب زمینی در مناطقی چون استان همدان، باعث گردیده تا بطور میانگین از هر هکتار بیش از ۲۰ تن سیب زمینی برداشت شود، و این مهم سبب شده تا سیب زمینی به یکی از محصولات استراتژیک بدل شود.

کود مرغی به دلیل داشتن مواد آلی جهت مصرف در کشت سیب زمینی بسیار ایده آل است، که صحت این مطلب را آزمایشات انجام شده بر روی خاک به اثبات رسانده است.

کاربرد کود مرغی باعث افزایش ازت شده، لذا محصول به میزان بیشتری از فسفر و پتاسیم تغذیه نموده و تولید غدد افزایش می یابد، برآیند همه اینها دست یابی به تناژ بالای محصول نهایی خواهد بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده این محصولات در بسته بندی های گوناگونی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که خرید را برای شما بسیار آسان است و شما می توانید از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *