باران کود
خانه / کود مرغی / مرکز پخش کود مرغی پودری در ایران

مرکز پخش کود مرغی پودری در ایران

آیا می دانید کودهای مرغی پودری را چگونه تهیه کرده و در مرکز های پخش ایران عرضه می کنند؟ آیا می دانید بهترین روش برای تعیین میزان کود مرغی مورد نیاز گیاهان چه روشی می باشد؟
امروزه کودهای مرغی در کششاورزی و باغداری برای تولید محصولات غذایی سالم اهمیت ویژه ای یافته اند و محققان درباره خواص و موارد مصرف آنها تحقیقات بسیاری انجام داده اند و برای تولید این کودها به شکل های مختلف برای مصارف مختلف اقدام نموده اند. یکی از شکل های کودهای مرغی شکل پودری آن بوده که مانند کودهای مرغی گرانوله و پلیتی کودی کامل می باشد.

کودهای مرغی پودری را از کودهای مرغی تازه تهیه کرده اند به این صورت که کودهای مرغی را ابتدا از مرغداری ها جمع آوریی می کنند و پس از پاکسازی و رطوبت گیری کودهای مرغی آنها را با آسیاب به پودر تبدیل می کنند و پس از بسته بندی آنها را به بازار عرضه می کنند.

کودهای مرغی پودری مانند کودهای مرغی گرانوله و گلیتی دارای عناصر NPK و عناصر ریز مغذی بوده و تمام عناصر غذایی مورد نیاز برای رشد و نمو گیاهان و همچنین تقویت و حاصلخیزی خاک ها را دارا می باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده این محصولات در بسته بندی های گوناگونی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که خرید را برای شما بسیار آسان است و شما می توانید از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *