باران کود
خانه / کود مرغی / مرکز پخش انواع کود مرغی برای گندم

مرکز پخش انواع کود مرغی برای گندم

یک مرکز پخش کود می تواند انواع کود مرغی را برای استفاده در مزارع گندم با قیمتی مناسب به تمامی مصرف کنندگان در سراسر کشور عرضه نماید.
کشور ایران یکی از تولید کنندگان گندم در جهان می باشد. اما متاسفانه با گذشت چندین سال از کاشت گندم در ایران باز هم کشور به خودکفایی نرسیده است. امروزه با توجه به تحریم ها و مشکلات ارزی در کشور، مصرف کنندگان گندم می بایست گندم مورد نیاز خود را از بورس تهیه کنند.
بنابراین تولید کنندگان گندم می توانند با استفاده از کودهای آلی ماند کود مرغی راندمان کاری خود را بالا برده و در رشد اقتصادی کشور گامی ژرف بردارند. استفاده از کود مرغی در مزارع گندم سبب بالابردن فعالیت میکروارگانیزم و حاصلخیزی زمین های زراعی می شود.
البته زمانی می تواند کود مرغی عملکرد بیشتری بر روی رشد گندم و دانه دهی بهتری را داشته باشد که قبل از کاشت بذر و در حین شخم زنی زمی زراعی از کود مرغی استفاده شود. مراکز پخش این محصول در سراسر کشور می توانند مصرف کنندگان را در خرید بهترین نوع کود مرغی راهنمایی نموده و نمونه مورد نظر را در اختیار آنها قرار دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کود مرغی فراوری شده از تولیدی

کود مرغی فراوری شده، در واقع از بهترین و مرغوب ترین کود های فراوری شده موجود در کشور است که معمولا کیفیت ساختاری بالایی دارد و این نوع از کود ها برای بسیاری از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *