باران کود
خانه / کود مرغی / مرکز فروش کود مرغی مایع در کشور

مرکز فروش کود مرغی مایع در کشور

آیا می دانید کودهای مرغی مایع حاوی چه موادی می باشند؟ آیا می دانید این کودها چه مزایایی دارند؟ آیا می دانید کودهای مرغی مایع به منظور استفاده در چه مصارفی در مرکز های فروش عرضه می شوند؟
کودهای مرغی مایع حاوی مقادیر زیادی اسید آمینه، اسید هیومیک، اسید فولویک و NPK طبیعی می باشند. این مواد بهترین مواد قابل جذب برای گیاهان می باشند. این کودها با تحریک آنزیم ها و فعالیت های رویش و زایشی گیاه ریشه زنی را افزایش می دهند.

کودهای مرغی تولید شده از کودهای مرغی خالص بوده که به روش تخمیر به مایع تبدیل می شوند. این کودها جذب عناصر غذایی توسط گیاهان را افزایش داده و جوانه زنی آنها را نیز سرعت می بخشد.

کودهای مرغی مایع مقاوت گیاهان را در برابر آفات و بیماری ها و سایر تنش های محیطی کاهش می دهند و با تحریک آنزیم ها و هورمون های گیاهی رشد و نمو انها را بیشتر می کند.

کودهای مرغی مایع بصورت ۱۰۰ درصد در آب حل شده و به آسانی مورد استفاده قرار می گیرند. تجزیه این کودها در خاک با سرعت زیادی انجام می پذیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد قلیچ
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120941720
شماره موبایل: 09194655201
پست الکترونیکی: 8472mohammad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت صادراتی کود مرغی مایع هندوانه

کود مرغی مایع هندوانه برای تقویت این گیاه استفاده می شود و مصرف آن در زمان کاشت بذر هندوانه باعث شده تا این میوه ها زودتر از موعد رسیده و برداشت شوند. زمانی که

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.