باران کود
خانه / کود مرغی / مرکز فروش کود مرغی خشک سازی شده

مرکز فروش کود مرغی خشک سازی شده

آیا می دانید کودهای مرغی تولید شده را چگونه خشک سازی کرده و به مرکز های فروش کودهای مرغی عرضه می کنند؟ آیا می دانید کودههای مرغی خشک سازی شده چه مزایایی دارند؟
امروزه متخصصان و تولید کنندگان کودهای مرغی توصیه می کنند که کودهای مرغی تازه را حتما پس از جمع آوری فرآوری کرده و بعد آنها را مورد استفاده قرار دهند.
یکی از روش های مرسوم فرآوری کودهای مرغی در بسیاری از کشورها، خشک سازی کودهای مرغی می باشد که آنها کودهای مرغی را فورا پس از جمع آوری با روش های مختلف خشک سازی می کنند.

خشک سازی کودهای مرغی به دو روش امکان می پذیرد. روش طبیعی و مکانیکی
در روش طبیعی کودهای مرغی را پس از جمع آوری در مقابل تابش مستقیم نور آفتاب گذاشته تا کم کم رطوبت آن گرفته شده و خشک شود. در این روش مدت زمان زیادی طول می کشد تا کودهای مرغی خشک سازی شوند.

در روش مکانیکی کودهای مرغی را با دستگاه های مخصوص خشک کرده و رطوبتشان را می گیرند. در این روش کودهای مرغی به سرعت خشک شده و آماده می گردند اما لازمه ی آن یک هزینه اولیه برای خرید دستگاه های مکانیکی می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کود مرغی فراوری شده از تولیدی

کود مرغی فراوری شده، در واقع از بهترین و مرغوب ترین کود های فراوری شده موجود در کشور است که معمولا کیفیت ساختاری بالایی دارد و این نوع از کود ها برای بسیاری از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *