باران کود
خانه / کود مرغی / مرکز عرضه و توزیع کود مرغی پلیت لنفر

مرکز عرضه و توزیع کود مرغی پلیت لنفر

کود مرغی پلیت لنفر یکی از انواع مختلف کود آلی بوده که می توان با کیفیت ترین آن ها را از یک مرکز معتبر عرضه و توزیع کود مرغی به دست آورید.
کود مرغی پلیت لنفر حاوی میزان زیادی فسفر، مواد آلی و مواد معدنی  می باشد که این شاخصه های  مهم، این کود آلی را نسبت به دیگر کودهای حیوانی در مرتبه بالاتری قرار داده است.
کود لنفر به دلیل داشتن ۸۵% عناصر آلی، منبع مغذی برای حاصلخیز نمودن زمین های زراعی و باغی به حساب می آید. این کود مرغی ارگانیک با بالابردن فعالیت میکرو ارگانیسم بستر گیاه، محیط مناسبی را برای رشد و نمو گیاه فراهم می سازد.
کود مرغی پلیت شده لنفر به صورت پلت بوده که این کود در زمان قرار گرفتن در مجاورت گیاهان و درختان مانند یک اسفنج عمل کرده و با جذب بالایی از آب و مواد معدنی و آلی،  گیاه را در طول زمان رشد و نمو آن همراهی کرده نیاز او را برطرف خواهد ساخت. مراکز عرضه و توزیع کود مرغی در سراسر کشور می توانند نیاز خریداران را در یافتن مرغوب ترین کود مرغی پلیت لنفر فراهم سازد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده این محصولات در بسته بندی های گوناگونی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که خرید را برای شما بسیار آسان است و شما می توانید از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *