باران کود
خانه / کود مرغی / مرکز خرید بهترین کود مرغی خشک

مرکز خرید بهترین کود مرغی خشک

آیا می دانید کودهای مرغی خشک شده چه مزایایی داشته و این کودها را به چه شکل هایی به مرکز های خرید عرضه می کنند؟ آیا میدانید بهترین زمان برای کوددهی با کودهای مرغی چه زمانی می باشد؟
کودهای مرغی کودهایی بسیار با ارزش با مواد معدنی بسیاری می باند این کودها سرشار از مواد غذایی مفید برای گیاهان بوده و به رشد و نمو آنها کمک می کنند.

در بسیاری از کشورها رایج است که کودهای مرغی را پس از جمع آوری از مرغداری ها فرآوری و خشک سازی می کنند. کودهای مرغی خشک سازی شده مزایای بسیاری دارند که از جمله آنها می توان کاهش حجم آنها، نگهداری انبار داری آنها در مدت زمان طولانی، ضدعفونی و استریل شدن کودها و آزادسازی آرام و تدریجی مواد غذایی موجود در آنها را نام برد.

کودهای مرغی خشک سازی شده را در مرحله آخر با دستگاه های مخصوص فشرده کرده و به شکل های گرانوله و یا پلیتی در می آورند و در بعضی مواقع این کودها را با آسیاب به پودر تبدیل کرده و بعد از بسته بندی به بازار عرضه می کنند.

کودهای مرغی را می توان در تمام چهار فصل سال استفاده نمود اما بهتر است که این کودهای مرغی را در فصل بهار و زمستان در مزارع استفاده کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کود مرغی فراوری شده از تولیدی

کود مرغی فراوری شده، در واقع از بهترین و مرغوب ترین کود های فراوری شده موجود در کشور است که معمولا کیفیت ساختاری بالایی دارد و این نوع از کود ها برای بسیاری از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *