باران کود
خانه / کود پلیت مرغی / قیمت کود پلیت مرغی اصفهان | فروشگاه معتبر کود حیوانی در کشور

قیمت کود پلیت مرغی اصفهان | فروشگاه معتبر کود حیوانی در کشور

کود می تواند شیمیایی یا طبیعی باشد. در گذشته از کودهای طبیعی حیوانی بیشتر استفاده می شد؛ ولی کم کم کودهای شیمیایی جای کودهای طبیعی را گرفتند. کودهای شیمیایی در صنایع مختلفی کاربرد دارد. از کود شیمیایی بیشتر در صنایع کشاورزی استفاده می شود. کودها انواع مختلفی دارند که عبارتند از:

  • کود سبز
  • کود کمپوست
  • کود حیوانی و انسانس
  • کود شیمیایی
  • کود زیستی
  • کود نانو کلاته
  • کود گیاهی 

یکی دیگر از نمونه های کود، کود مرغی پلیت است. این کود با استفاده از ۸۰ درصد کود مرغی به همراه ترکیبات کودهای ان پی کا و اسید هیومیک و هورمن شد و اسید جیبرلیک در آنالیزهای متفاوتی به بازار عرضه می گردد. 

قیمت کود پلیت مرغی اصفهان و شهرهای دیگری که این کود را تولید می نمایند، متفاوت است. اگر نیازی به این کود می بینید، می توانید آن را از مراکز فروش کود در سراسر ایران خریداری کنید. 

قیمت کود پلیت مرغی اصفهان | فروشگاه معتبر کود حیوانی در کشور

موارد مصرف کود پلیت مرغی

موارد مصرف کود پلیت مرغیکودهای پلیت مرغی، کودهایی مطمئن برای سرسبز کردن و سالم کردن خاک و تغذیه گیاهان کاربرد دارد. این کود مورد استفاده در کشت زارهای سبزیجات، زعفران، حبوبات و چغندر، غلات، صیفی جات، زیتون، گردو، انار، پسته، باغ مرکبات و غیره میوه استفاده می شود. به نوعی کود پلیت مرغی، یکی از پرکاربردترین کودها در کشاورزی می باشد. این کود را می توانید از مراکز گوناگون تولید و فروش کود خریداری کنید. 

بزرگترین بازار کود پلیت مرغی

بزرگترین بازار کود پلیت مرغی در هر شهری که زندگی می کنید، حتماً می توانید کود پلیت مرغی را پیدا کنید و مورد استفاده قرار دهید. بازار کود پلیت به نوعی در سراسر کشور وجود دارد و نمی توان یک بازار به خصوص را نام برد که بزرگ ترین بازار کود پلیت مرغی ایران می باشد. کود پلیت را می توان از مغازه هایی که کارشان فروش تجهیزات و دیگر موارد مورد نیاز کشاورزان است، خریداری کرد و برای حاصل خیز کردن زمین ها و کشت زارها به کار برد. 

قیمت عمده کود پلیت مرغی

قیمت عمده کود پلیت مرغیفروش کود مرغی در سراسر ایران انجام می شود. شما می توانید از هر شهری که خواسته باشید این کود را تهیه کرده و در زمین های کشاورزی تان به کار ببرید. قیمت این کود در بازار متفاوت است. برای نمونه سایت های اینترنتی ای که این کود را در بسته بندی ها مختلف به فروش می رسانند، قیمت آن را این گونه اعلام کردند:

  • کود پلیت مرغی غنی شدده پلنت استار، بسته ۲۵ کیلوگرمی، قیمت: ۶۰۰۰۰ تومان
  • کود پلیت مرغی غنی شده پلنت استار، بسته ۲۵ کیلوگرمی، ۲۹۰۰۰ تومان 

اگر خواسته باشید، به صورت عمده کود پلیت مرغی را تهیه کنید، طبیعتاً ارزان تر در می آید. 

عرضه کننده کود پلیت مرغی مرغوب اصفهان

عرضه کننده کود پلیت مرغی مرغوب اصفهانشرکت های زیادی هستند که کود پلیت مرغی مرغوب اصفهان را به فروش می رسانند. این شرکت ها در نقاط مختلف کشور نمایندگی هایی دارند که می توان این کود را از آن نمایندگی ها خریداری کرد و مورد استفاده قرار داد. 

این نمایندگی ها به نوعی عرضه کننده کود پلیت مرغی مرغوب اصفهان می باشند. از سوی دیگر، فروشگاه هایی هم که لوازم و تجهیزات کشاورزی را به فروش می رسانند، این نوع کود را نیز عرضه می دارند. پس می توان گفت که فروش گاه ها هم می توانند عرضه کننده کود پلیت مرغی مرغوب اصفهان در سراسر ایران باشند. 

صادرات کود پلیت مرغی به قیمت کارخانه

صادرات کود پلیت مرغی به قیمت کارخانهیکی از محصولاتی که به خارج از کشور صادر می شود و خریداران خوبی را نیز دارد، کود پلیت مرغی می باشد. این کود را به کشورهای مختلفی تولید کنندگان و شرکت های بازرگانی انتقال می دهند و به فروش می رسانند. این کود را می توان برای صادرات، به قیمت کارخانه هم خریداری کرد. 

اثرات کود مرغ بر زمین های کشاورزی، باعث شده تا بسیاری از کشاورزان چه در ایران و چه در خارج از کشور، از آن استفاده کنند. همین باعث شده تا تولید کنندگان به فکر صادرات آن به دیگر کشورها بیفتند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کننده کود پلیت مرغی

تولید کننده کود پلیت مرغی در اصفهان

این روزها در میان محصولات کشاورزی کودهای مرغی مختلفی را با قیمت های متفاوت در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *