باران کود
خانه / کود مرغی / قیمت هر کیلو کود مرغی برای مرکبات

قیمت هر کیلو کود مرغی برای مرکبات

آیا از نحوه ی کوددهی به مرکبات و زمان آن اطلاع دارید؟ آیا از قیمت هر کیلو از کود مرغی برای آن ها مطلع هستید؟ این کود را برای رشد مرکبات می توان در فروشگاه های عمده با عرضه ی مستقیم خریداری نمود.
کود مرغی برای رشد محصولات کشاورزی از جمله مرکبات مورد استفاده قرار می گیرد. از آن جا که استفاده ی زیاد از زمین های کشاورزی باعث از بین رفتن مواد مغذی خاک می شود؛ بنابراین نیاز به مکملی دارد تا کمبودهایش را جبران کند. این مکمل همان کود مرغی است که عناصر لازم برای حاصلخیزی خاک و رشد گیاه را در بردارد. فصل بهار که زمان گل دادن و میوه دهی مرکبات است لازم است با کود تقویت گردند و ازت و فسفر درون این کودها به خوبی می تواند نیاز مرکبات را برطرف نماید. نوع کود دادن به مرکبات نیز این گونه می باشد که باید از تنه شروع به کود دهی نمود و کمی بعد از ته شاخه ها آن را ادامه داد. هر کیلو از این کود را با قیمتی مناسب می توان در فروشگاه های عمده فروش این محصولات خریداری نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده این محصولات در بسته بندی های گوناگونی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که خرید را برای شما بسیار آسان است و شما می توانید از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *