باران کود
خانه / کود مرغی مایع / قیمت فروش کود مرغی مایع سیب زمینی

قیمت فروش کود مرغی مایع سیب زمینی

قیمت فروش کود مرغی مایع سیب زمینی به عوامل متعددی بستگی دارد. از این کود در کشت سیب زمینی در داخل کشور استفاده می کنند. کود مرغی مایع از نظر مواد معدنی بسیار غنی بوده است کشاورزان در هنگام استفاده از این کود باید دقت لازم را داشته باشند. کود مرغی مورد نظر در انواع بسته بندی ها در بازار فروش موجود می باشد. 

قیمت فروش کود مرغی مایع سیب زمینی

نحوه تولید کود مرغی مایع

نحوه تولید کود مرغی مایع در واقع کود مرغی از نظر مواد معدنی نیتروژن و اسید آمینه و فسفات غنی بوده است که این مواد در میزان رشد گیاه تاثیر مطلوبی را می توانند داشته باشند. روش درست کردن این کود به این صورت می باشد. 

اگر دارای مرغداری می باشد به راحتی می توانید از بستر آن در این زمینه برای خود تجارت کنید تهیه کردن کمپوست این محصول کار چندان دشواری نبوده است که برای ساخت آن بایستی به این صورت عمل کنید. 

بعد از این که بستر مورد نظر را آماده کردید باید این مواد را با روش های خاصی جمع آوری کرده و در داخل مخزن کمپوست تخلیه کنید. بعد از این که این فرایند را انجام دادید بایستی به طور مرتب محتویات مورد نظر را خیس کنید. 

هر هفته یک بار این مواد را جا به جا کنید تا عمل هوارسانی در مخزن به خوبی شکل بگیرد. به طور متوسط ۶ تا ۹ ماه طول می کشد تا کمپوست شما آماده بهره برداری شود. البته آماده شدن این کمپوست به عوامل متعددی بستگی دارد که باید در هنگام درست کردن این کود مایع دقت لازم را داشته باشید. 

در صورتی که از نحوه عملکرد خود مطمئن نیستید می توانید به مدت ۱۲ ماه صبر کرده و سپس کمپوست مورد نظر را در مایعات مورد نظر انتقال داده و یک محلول غلیظی را برای فروش خود آماده کرده، و در بسته بندی های مورد نظر خود به بازار فروش خود عرضه بدهید. 

همان طور که گفته شد کود مرغی مایع دارای اسید آمینه بوده است. کود مورد نظر زمین های کشاورزی را در برابر عوامل بیماری زا مقاوم می کند این کود های هیچ گونه عوارضی را به دنبال ندارند. و با اطمینان خاطر می توانید از آن استفاده کنید.

 معایب کود مرغی در صورتی که تازه بوده باشد دارای باکتری آفلاتوکسین می باشد. که این باکتری برای گیاهان زیان آور می باشد. 

قیمت فروش عمده کود مرغی مایع سیب زمینی

قیمت فروش عمده کود مرغی مایع سیب زمینی قیمت فروش عمده کود مرغی مایع سیب زمینی به میزان کیفیت محصول مورد نظر بستگی دارد. مزایای کود بوقلمون نیز می تواند این باشد که درصد اسید آمینه در این کود بیشتر از نمونه های دیگر بوده است. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کود مرغی مایع ارگانیک با قیمت رقابتی

کود مرغی یکی از انواع کودهای مغذی و مقوی است که باعث تقویت خاک شده و خواص فیزیکی و شیمیایی آن را افزایش می دهد. این کود باعث سرعت در ریشه زایی شده و فرایند رشد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *