باران کود
خانه / کود مایع مرغی / قیمت خرید عمده کود مایع مرغی عالی

قیمت خرید عمده کود مایع مرغی عالی

قیمت خرید عمده کود مایع مرغی عالی متفاوت است و بستگی به کیفیت این محصول دارد. کود مرغی دارای اسیدهای آمینه و و یتامین های زیادی است که برای رشد گیاهان بسیار مفید است. این محصول توسط کشاورزان خریداری می شود و مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت کود مایع مرغی عالی را از طریق سایت  و یا مراکز فروش  درخواست کنید. انواع این محصول هم تولید شده در کارخانجات داخلی و هم وارد شدن از کشورهای دیگر با توجه به نیاز مخاطبان به او ارائه می گردد. 

قیمت خرید عمده کود مایع مرغی عالی

تفاوت قیمت کود مرغی پلیت شده با مایع

تفاوت قیمت کود مرغی پلیت شده با مایعتفاوت قیمت کود مرغی پلیت شده با مایع را می توان در نوع تاثیرگذاری آن دانست که بعد از ریختن بر روی خاک چه میزان طول می کشد تا این محصول در گیاه و یا جوانه اثر بگذارد و جذب شود. معمولا کودهای مایع بیشتر از نمونه های دیگر جذب گیاه می شوند و اما کودهای پلیت شده باید چند روز بگذرند تا در ترکیب با خاک جذب شوند. 

برای مطلع شدن از قیمت نهایی این محصول می توانید به سایت مراجعه کنید. در این سایت  انواع کود مرغی که در کارخانه ها تولید می شوند با مشخصات کامل و قیمت ها در معرض دید مشتری قرار داده می شوند و مشتری می تواند با توجه به نیاز خود اقدام به خرید کند. در پایین این سایت  هم چندین شماره تلفن قرار داده شده است که شما می توانید با این شماره تلفن ها تماس بگیریند و از قیمت نهایی این محصولات باخبر شوید. 

سایت اینترنتی خرید کود مرغی

سایت اینترنتی خرید کود مرغیسایت اینترنتی خرید کود مرغی فعال است. این سایت در طول شبانه روز به ثبت سفارش از مشتریان اقدام می کند. خریداران کود مرغی مایع که بیشتر کشاورزان می باشند این محصول را هم به صورت عمده ای و کلی و هم به صورت بسته بندی شده خریداری می نمایند. این افراد به این سایت مراجعه می کنند و سفارش خود را ثبت می نمایند کارخانه بعد از تایید این سفارش اقدام به تولید محصول و آماده کردن آن برای ارسال می گیرد. 

محصول به صورت رایگان برای این کشاورزان ارسال می گردد. ارسال رایگان یکی از شیوه های این مشتریان برای جذب مشتری می باشد. تقریبا در کل ایران شرکت های تولیدی در رقابت با همدیگر هستند و سعی می کنند که محصول باکیفیتی تولید کنند که هم در داخل ایران و هم در خارج از کشور مشتریان زیادی داشته باشد. هر چقدر میزان خرید کارخانه بالاتر برود باعث ایجاد برند برای کارخانه می شود و یا برند قبلی او را تثبت می کند. 

وجود هورمون های رشد در کود مایع مرغی

وجود هورمون های رشد در کود مایع مرغیوجود هورمون های رشد در کود مایع مرغی شاید یکی از دلایلی که این محصول را مطرح می کند همین خصلت باشد. این محصول وقتی پای گیاه و یا جوانه ی گیاه پاشیده می شود باعث جذب زودهنگام جوانه می شود و به گیاه کمک می کند که رشد سریع تری نسبت به گیاهان دیگر داشته باشد. این کود باعث بالاتر رفتن محصول زمین و یا باغات و حتی گلخانه های صنعتی کشور می شود. 

وجود انواع ویتامین ها و اسیدهای آمینه و غیره در این کودها از دیگر دلایلی است که باعث خرید کشاورزان می شود و مشتری اگر از خرید خود راضی باشد برای خریدهای بعدی هم تشویق می شود و حتما برای خرید دوباره به این مراکز فروش مراجعه می کند. 

کمپوست کردن کود مایع مرغی

کمپوست کردن کود مایع مرغیکمپوست کردن کود مایع مرغبی در کارخانه های بزرگ صورت می پذیرد. این کارخانه ها برای این که حجم محصول را پایین ببرند کود را کمپوست می کنند. کمپوست کردن کود مانع از دست دادن خصایص این مواد نمی شود در واقع باعث می شود که جابه جایی این محصول زودتر و سریع تر انجام شود. کارخانه های کمپوست در سراسر کشور هستند و به همین فعالیت می پردازند.

نحوه  تولید کود مایع مرغی در تمام این کارخانه ها یکسان است و البته کارخانه ای که کیفیت محصولات تولیدی او بالاتر برود باعث برتر شدن رتبه و جایگاه کارخانه خواهد شد. کارخانه ها سعی می کنند که محصولات باکیفیت تولید کنند و این محصول را علاوه بر داخل ایران به کشورهای دیگر هم ارسال کنند. 

صادرات کود مایع مرغی به دیگر کشورها از جمله کشورهای همسایه و حومه ی خلیج فارس و دریای عمان صورت می پذیرد و باعث ارز آوری زیادی برای کشور شده است. 

خرید کود مرغی از مرغداری ها

خرید کود مرغی از مرغداری هاخرید کود مرغی از مرغداری ها به صورت مستقیم انجام می پذیرد. بسیاری از کشاورزان خود به مراکز مرغداری رجوع می کنند و درخواست کود می دهند. کود مرغی به صورت مستقیم در دسترش این خریداران قرار می گیرد. این نوع کود کیفیت بالایی دارد و در واقع کود اصل و خالص است بدون هیچ ناخالصی. این کود طرفداران زیادی دارد.

کشاورزان این محصول را می خرند و پای مزارع و گیاهان می ریزند نشانه ها حاکیست که این محصول به خاطر اصل بودن بهترین محصول و بهترین کود است. 

صادر کردن کود مرغی به خارج

صادر کردن کود مرغی به خارجصادر کردن کود مرغی به خارج از کشور توسط شرکت های بازرگانی صورت می پذیرد. این شرکت ها از طرف کارخانه ها مجوز دارند و به صادرات این محصولات اقدام می کنند. شرکت های بازرگانی محصولاتی را که در داخل ایران تولید می شوند را به دیگر کشورها صادر می کنند و برعکس محصولاتی را که در دیگر کشورها و کارخانه های صاحب برند آن ها تولید می شوند را به داخل ایران وارد می کنند و در کنار محصولات ایرانی می فروشند. 

کود مرغی مایع ترکیه ای از جمله نمونه های وارداتی است که در داخل ایران هم طرفداران زیادی دارد. عرضه کود مرغی ترکیه از طریق نمایندگی های فروش کود در داخل ایران صورت می پذیرد. این نمایندگی هم به صورت اینترنتی و هم به صورت مستقیم این محصول را ارائه می دهند. 

ویزگی های کود مایع مرغی

ویزگی های کود مایع مرغیویژگی های کود مایع مرغی فراوان است از این محصول برای رشد جوانه ی گیاه و یا گیاه در حال رشد استفاده می کنند. ویتامین هایی که در این محصولات است باعث رونق کشاورزی می شود. این نوع کود انواع مختلفی دارند از جمله کود مرغی مایع بیومیکس و یا کود مرغی مایع برای گوجه که مخصوص کشاورزانی است که گلخانه های صنعتی تولید گوجه  و یا مزارع تولید گوجه راه اندازی کرده اند. 

برای خرید این محصولات مطابق با سلیقه ی خود و نیز نوع کارکرد آن ها می توانید به سایت مراجعه کنید. این سایت از طرف کارخانه ها طراحی و ساخته شده اند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش آنلاین کود مایع مرغی به صورت عمده

فروش آنلاین کود مایع مرغی به صورت عمده با تخفیفات ویژه همراه است. این کودها طبیعی هستند و با توجه به اینکه سرشار از مواد و املاح معدنی می باشند، حاصل خیزی خاک ر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *