باران کود
خانه / کود مرغی مایع / قیمت جدید کود مرغی مایع پسته

قیمت جدید کود مرغی مایع پسته

کود مرغی مایع پسته، محصول کاربردی برای کشت محصولاتی کشاورزی مختلف از جمله درخت پسته می باشد. کود مرغی مایع با موادی که داراست موجب می شود تا محصول در برابر عواملی مانند آفات و در برخی موارد در برابر سرما نیز مقاومت کند. قیمت جدید کود مرغی مایع پسته طبق دستورات و استاندارد ها توسط مراجع مربوطه تعیین می شود. این محصول دچار افزایش قیمت نشده است. کود مرغی مایع پسته با توجه به مقدار وزن آن دارای قیمتی مناسب می باشد.  

قیمت جدید کود مرغی مایع پسته

بهترین کود برای افزایش محصول پسته

بهترین کود برای افزایش محصول پسته کود مرغی مایع یکی از بهترین کود ها برای تقویت و افزایش محصول پسته می باشد. این کود ها با تغذیه مناسب خاک و تأمین مواد مورد نیاز برای تقویت خاک، موجب افزایش محصول پسته باغات می شود. پتاسیم، گوگرد کود ها مفید و لازم برای تقویت خاک درختان پسته می باشند. هم چنین ازت نیتروژن عنصری بسیار مفید و کاربردی برای رشد درختان پسته می باشد. این ماده موجب تأمین پروتئین لازم برای مغز پسته ها تأمین نموده و موجب افزایش کیفیت و رشد عالی پسته ها می شود. 

فسفر نیز یک ماده و کود مناسب برای باروری بیشتر محصول پسته می باشد. که به دلیل قابلیتی که در انرژی سازی برای محصول دارد در بهبود رشد و باروری پسته نقش بسزایی دارد. کود های پتاسه پتاسیم سولفات نوع دیگری از کود های مفید برای رشد محصولی با کیفیت می باشد. این نوع کود با موادی که داراست از درخت پسته در برابر عواملی مانند کم آبی و یا شوری آب، سرما و آفت های مضر محافظت نموده و هم چنین در خندان شدن پسته ها نیز تأثیر گذار می باشد. 

کود های حاوی آهن یکی از مهم ترین و اصلی ترین کود های لازم برای رشد و افزایش میزان محصول پسته می باشد. کمبود این عنصر موجب خشک شدن و کم شدن باروری درختان پسته می شود. کود های حاوی مس، روی، منگنز و بسیاری دیگر از عناصر در افزایش محصول پسته بسیار تأثیر گذار و مفید می باشند. کود مرغی مایع علاوه بر فواید بسیاری که داراست معایبی نیز دارد. استفاده از مقدار و حجم بسیار زیاد از این محصول موجب آسیب های محیط زیستی شده که این امر از معایب کود مرغی محسوب می شود. 

فروشگاه عرضه انواع کود مرغی مایع پسته

فروشگاه عرضه انواع کود مرغی مایع پسته فروشگاه عرضه انواع کود مرغی مایع پسته، محصولات خود را با کیفیتی تضمینی و قیمتی مناسب در اختیار مشتریان قرار داده و به فروش می رساند. 

فروشگاه های عرضه انواع این کود ها، محصول را در بسته بندی هایی با وزن مختلف به فروش می رساند. تا بتواند نیاز و سفارش تمامی مشتریان را پاسخگو باشد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کننده کود مرغی مایع گوجه

 کود مرغی مایع، یکی از انواع مختلف کودها می باشد که دارای کارایی و کاربرد فراوانی در کشاورزی و موارد دیگر می باشد. حال گفته می شود که در سطح کشور، تولید کو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *