باران کود
خانه / کود سولفات آهن / قیمت بهترین کود سولفات آهن خارجی

قیمت بهترین کود سولفات آهن خارجی

قیمت کود سولفات آهن خارجی با بهترین مواد اولیه کاملا ارگانیک و مرغوب، در بازار از کیلویی ۷ یا ۸ هزار تومان شروع می شود. اما این کود را در حجم انبوه و به صورت مستقیم میتوان از وارد کننده گان، با قیمت فروش مناسب تری تهیه کرذ.

قیمت کود سولفات

کود آهن چیست؟

آهن عنصری است که مصرف کمی در گیاهان دارد ولی نقش آن بسیار مهم است و جهت رشد و نمو محصولات زراعی، و باغی نقش اصلی و مهمی در اختیار این عنصر می باشد. آهن نقش اصلی در فعالیت بخش آنزیمی گیاه را بر عهده دارد.

قیمت کود سولفات

تاثیرات انواع کود آهن

خاک کشاورزی طی مدت زیادی که از کاشت و برداشت محصول می گذرد توان زیادی را در عناصر خود از دست می دهد و برای جبران آن نیازمند کود می باشد کود آهن یکی از کود های مناسب جهت بازآوری آهن مورد نیاز در خاک می باشد. و از تاثیرات آن می توان به رشد و تشکیل برگ، گل و میوه و عملکرد کیفی ریشه جهت آب رسانی در گیاهان، و درختان اشاره کرد.

قیمت کود سولفاتقیمت کود سولفات

انواع مختلف کود آهن

  • کود کلات آهن پودری
  • کود سولفات آهن پودری
  • کلات آهن مایع
  • سولفات آهن مایع

قیمت کود سولفاتقیمت کود سولفات

نمونه خارجی را مورد استفاده قرار دهیم یا ایرانی

برای اغلب کشاورزان این تردید به وجود می آید که آیا نمونه خارجی کود آهن را مورد استفاده قرار دهند جواب بهتری می گیرند یا نمونه داخلی. کود آهن در نمونه های مختلف خارجی از کیفیت و تاثیر گزاری بسیار بالایی برخوردار می باشد و در زمان مصرف با سرعت بیشتری جذب و تاثیر خود را می گذارد، ولی در کل نمونه داخلی هم به نسبت تاثیر گزاری خوبی از خود نشان می دهد. در نهایت قیمت کود سولفات آهن در هر دو مدل به گونه ای هست که کشاورزان برای تهیه آن به زحمت نیافتند.

قیمت کود سولفات

قیمت بهترین کود سولفات درب کارخانه

کودهای سولفات آهن موجود در بازار تا به دست مصرف کننده برسد افزایش قیمت بسیار بالایی متحمل آن می شود، آن هم به دلیل وجود واسطه های بسیاری است که در انتقال آن از گمرک تا فروشگاه عرضه محصولات وجود دارد. حال اگر انواع مختلف کودهای وارداتی ارگانیک را به صورت مستقیم از درب کارخانه خریداری کنیم بدون شک این قیمت کود سولفات که بسیار بالاست، شکسته می شود و تا ۵۰ یا ۶۰ درصد با کاهش قیمت رو به رو می شویم.

قیمت کود سولفات

اطلاع از لیست قیمت ها

جهت کسب اطلاعات بیشتر و تهیه لیست قیمت، و یا دریافت سمپل قبل از خرید محصول، می توان با مشاورین فروش رده بالای شرکت بزرگ باران کود در سایت های اینترنتی ارتیاط برقرار کرد.

ارسال بار

محصولات خریداری شده توسط مشتری در کوتاه ترین زمان فاکتور آن صادر شده و به انبار ارجاع داده می شود و در اسرع وقت توسط باربری انتقال و در اختیار زارعین عزیز قرار می گیرد.

قیمت کود سولفات

منبع : کودها

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کود سولفات

قیمت کود سولفات آهن خارجی اصل

قیمت کود سولفات آهن خارجی اصل در عمده فروشگاه های سراسر کشور کاملا متغییر می …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *