باران کود
خانه / کود مرغی / فروش کود مرغی و حمل به سراسر کشور

فروش کود مرغی و حمل به سراسر کشور

با فروش مستقیم انواع کود مرغی و حمل آن به سراسر کشور از دغدغه های کشاورزان برای یافتن کود مرغی به طرز قابل توجهی کاسته شده است.
کشاورزان از دیرباز با انواع کود حیوانی آشنا بوده اند و از کیفیت کود های آلی بهره کافی را برده اند. اما به دلیل نداشتن اطلاعات کافی برای استفاده بهینه ای از آن ها و نداشتن مکان مناسب برای روش صحیح نگهداری از انواع کود حیوانی مدت چند سالی است که بیشتر به مصرف کودهای شیمیایی روی آورده اند.
اما در مصرف طولانی مدت از کودهای شیمیایی کشاورزان شاهد تخریب بافت زمین های زراعی و باغی خود شدند و با دانستن این مسئله که این کودها اثر سوء ای که بر روی مواد غذایی و محیط زیست دارند برای بار دیگر به استفاده هر چه بیشتر انواع کود حیوانی از جمله کود مرغی گرایش پیدا کردند؛ لذا با دایر شدن مراکز فروش انواع  کود مرغی در سراسر کشور ، در هر فصلی از سال حمل آن ها به هر نقطه ای از کشور میسر بوده و کشاورزان را از دغدغه های وجود داشته به دور کرده اند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کود مرغی فراوری شده از تولیدی

کود مرغی فراوری شده، در واقع از بهترین و مرغوب ترین کود های فراوری شده موجود در کشور است که معمولا کیفیت ساختاری بالایی دارد و این نوع از کود ها برای بسیاری از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *