باران کود
خانه / کود مرغی / فروش و عرضه کود مرغی

فروش و عرضه کود مرغی

آیا اطلاع دقیقی از محل اصلی تهیه و تولید کود مرغی دارید؟ آیا می دانید کود مرغی چگونه در مزارع کشاورزی مصرف می شود؟ و آیا می دانید علت اصلی قیمت گذاری جهت فروش و نیز نحوه عرضه آن چگونه است؟
منبع اصل تهیه کود مرغی، بقایای دفع شده توسط مرغ در بستر سالن های مرغداری می باشد و عموماً دارای دو سری تحت عنوان: قفسی یا سالنی و کود مرغ های مادر می باشند.

از دیر بازکودهای مرغی را کشاورزان در مزارع خود استفاده می کردند، ولی بصورت فله و اکثرا بصورت خام و فرآوری نشده. که در برخی موارد مشکلاتی در فرآیند کشاورزی رخ داده و دلیل آن نیز وجود نواقصی از جمله فعالیت انواع باکتری در کودهای خام است.

ولی در حال حاضر و در کشاورزی نوین، از کودهای مرغی فرآوری شده و آن هم با ترکیبات مغذی متفاوت استفاده می شود.

قیمت کودهای مرغی فرآوری شده بر اساس میزان استقبال از خرید آن در مواقع مختلف از سال متفاوت است و یکی از دلایل آن نیز کاهش و یا افزایش تولید مرغ در سال است.

کودهای مرغی معمولاً توسط ماشین های مخصوص حمل کود یا بصورت فله و یا بنا به درخواست خریدار بصورت بسته بندی شده در مورد کودهای جامد و یا بصورت گالنی در مورد کودهای مایع، فروش و توزیع می گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کود مرغی فراوری شده از تولیدی

کود مرغی فراوری شده، در واقع از بهترین و مرغوب ترین کود های فراوری شده موجود در کشور است که معمولا کیفیت ساختاری بالایی دارد و این نوع از کود ها برای بسیاری از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *