باران کود
خانه / کود مرغی / فروشگاه کود مرغی پلیتی و گرانوله مرغوب

فروشگاه کود مرغی پلیتی و گرانوله مرغوب

فروشگاه پخش کود مرغی در نظر دارد انواع کود مرغی پلیتی و گرانوله مرغوب خود را در طرح های فصلی با تخفیفات ویژه ای عرضه نماید.
کود مرغی پلیتی و گرانوله از جمله کود مرغی فرآوری شده ای به حساب می آید که در بازار مشتریان زیادی را به سمت خود کشانده است. کودمرغی پلیتی یا همان غنی سازی شده از کود مرغی اولیه ای که خالص بوده و چیزی جز چند نوع عنصر نداشته تولید و به آن عناصر دیگری مانند آهن، روی، منگنز و غیره افزوده شده است.
کود مرغی گرانوله که شکلی از انواع کود مرغی بوده شبیه به گوی های کوچکی است که این نوع کود به دلیل شکل ظاهریش موردپسند کشاورزان قرار گرفته است؛ زیرا در خاک تخلخل ایجاد کرده و آب رسانی را به ریشه گیاه آسانتر می کند.
کود مرغی گرانوله سبب تیره شدن خاک و در نهایت باعث بالا بردن جذب انرژی در خاک می شود. فروشگاه های پخش، مرغوب ترین نمونه های کود مرغی را با تخفیفات ویژه ای در طرح های فصلی پاییزه و زمستانه در اختیار خریداران قرار داده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده این محصولات در بسته بندی های گوناگونی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که خرید را برای شما بسیار آسان است و شما می توانید از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *