باران کود
خانه / کود مرغی / فروشگاه بزرگ کود مرغی پودری

فروشگاه بزرگ کود مرغی پودری

آیا می دانید دلایل اصلی تولید کودهای مرغی پودری چه بوده و این کودها را به چه منظور و چگونه تولید کرده و در فروشگاه های بزرگ کود مرغی سراسر کشور عرضه و پخش می کنند؟ این کودها چه مزایایی دارند؟
امروزه با شیوع بیماری ها و سرطان های مختلف در کشور که ناشی از تغذیه نادرست بوده و تغذیه نادرست نیز ناشی از استفاده ی کود مرغی در تهیه محصولات غذایی بوده، استفاده از کودهای شیمیایی را کنار گذاشته و به کشاورزی ارگانیک و استفاده از کودهای مرغی ارگانیک روی آورده اند.

کودهای مرغی کودهایی ارگانیک و کامل بوده که سرشار از مواد و املاح معدنی مفید برای گیاهان می باشند. اما کودهای مرغی نیز دارای بیماری ها و آلودگی هایی نیز بوده که با رها سازی آنها در هوای آزاد آسیب هایی جدی به محیط زیست وارد می کنند. برای جلوگیری از این آسیب ها کودهای مرغی را پس از جمع آوری فرآوری می کنند.

کودهای مرغی تولید شده پس از فرآوری به شکل های مختلف برای استفاده های مختلف تبدیل می شوند که یکی از شکل ها، شکل پودری آن می باشد که برای تهیه آن کودهای مرغی را خشک سازی کرده و آنها آسیاب می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده این محصولات در بسته بندی های گوناگونی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که خرید را برای شما بسیار آسان است و شما می توانید از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *