باران کود
خانه / کود مرغی / فروشگاه بزرگ کود مرغی پلیت شده

فروشگاه بزرگ کود مرغی پلیت شده

آیا می دانید کودهای مرغی تولید شده را چگونه پلیت سازی می کنند و در فروشگاه های بزرگ کشور عرضه می کنند؟ آیا می دانید کودهای مرغی پلیت شده دارای چه مزایایی می باشند؟
کودهای مرغی پلیتی مانند کودهای مرغی گرانوله و پودری کودهایی ارگانیک و سرشار از مواد آلی می باشند که این کودها بر خلاف کودهای شیمیایی بر اثر کوددهی و استفاده ی مداوم از آنها در مزارع کشاورزی هیچ ضرر و زیانی برای خاک در پی نخواهند داشت بلکه به اصلاح ساختار آن نیز کمک می کنند.

کودهای مرغی پودری شامل مقادیر زیادی نیتروژن، فسفر و پتاسیم یا همان عناصر غذایی NPK که این مواد از بهترین مواد غذایی قابل جذب برای گیاهان بوده و بهترین مواد برای رشد و نمو گیاهان و اصلاح خواص فیزیکی و شیمیایی خاک می باشند.

کودهای مرغی پلیتی به سبب شکل فشره خود، به تدریج و کم کم عناصر خود را در خاک آزاد کرده و مدت زمان بیشتری مواد غذایی مورد نیاز گیاهان را فراهم می کنند.

کودهای مرغی پلیتی در تمامی چهار فصل سال می توانند مورد استفاده قرار بگیرند و بهتر است که مزارع در طول سال در سه نوبت کوددهی شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده این محصولات در بسته بندی های گوناگونی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که خرید را برای شما بسیار آسان است و شما می توانید از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *