باران کود
خانه / کود مرغی / فروشگاه بزرگ کود مرغی مایع

فروشگاه بزرگ کود مرغی مایع

آیا می دانید کودهای مرغی تولید شده را چگونه به مایع تبدیل می کنند؟ آیا می دانید کودهای مرغی مایع را به چه منظور تولید کرده و در بهترین فروشگاه های سراسر کشور عرضه می کنند؟
کودهای مرغی مایع کودهایی ارگانیک بوده که از تخمیر کودهای مرغی تازه تولید می شوند. استفاده از کودهای مرغی مایع در کشاورزی می تواند مزایای بسیاری داشته باشد که در زیر چند نمونه از آنها را نام می بریم.

کودهای مرغی مایع به سبب مایع بودنشان به صورت صد درصد در آب حل شده و به راحتی با سیستم آبیاری می توانند مورد استفاده قرار گرفته و امر کوددهی مزارع را بسیار آسان کنند.

کودهای مرغی مایع سرشار از موادی مانند اسید آمینه، اسید هیومیک، و اسید فولویک بوده که به رششد و نمو گیاهان کمک کرده و از فرسایش خاک جلوگیری می کنند.

این کودها کاملا طبیعی و عاری از هرگونه مواد شیمیایی بوده و برعکس کودهای شیمیایی نه تنها هیچ ضرری برای محیط زیست ندارند بلکه به حفظ سلامت محیط زیست و انسان ها کمک می کنند.

کودهای مرغی مایع در حین تولید ضدعفونی نیز می گردند که این موجب می شود تمام آلودگی ها و باکتری های موجود در آنها نابود شده و از بین بروند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده این محصولات در بسته بندی های گوناگونی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که خرید را برای شما بسیار آسان است و شما می توانید از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *