باران کود
خانه / کود مرغی / عرضه کننده انواع کود مرغی گرانوله

عرضه کننده انواع کود مرغی گرانوله

آیا می دانید به چه دلایلی امروزه استفاده از انواع کودهای مرغی اهمیت پیدا کرده و تولید کننده های کود مرغی به تولید و عرضه شکل های مختلف این کود از قبیل کود مرغی گرانوله اقدام نموده اند؟
امروزه با اهمیت یافتن کشاورزی ارگانیک و تولید محصولات کشاورزی سالم در تمام جهان، استفاده از کودهای ارگانیک از جمله مهمترین آنها، کودهای مرغی نیز اهمیت پیدا کرده است.

کودهای مرغی ارگانیک کودهایی هستند که منشأ گیاهی و یا دامی دارند. این کودها به تقویت، حاصلخیزی و باروری خاک و همچنین رشد و نمو گیاهان کمک می کنند.

کودهای مرغی نیز از کودهای ارگانیک پایه دامی بوده که در مقایسه با سایر کودهای دامی دارای املاح معدنی بیشتری می باشد. چرا که این کودها از دفع تام ادرار و مدفوع مرغ ها تولید شده و دیگر کودهای دامی تنها از مدفوع دام ها تهیه می شوند.

کودهای مرغی گرانوله یکی از شکل های فشرده کود مرغی بوده که دارای درصد بالایی فسفر و پتاسیم بوده و به سبب فشرده بودنش به تدریج در خاک باز شده و عناصر غذاییش آزاد می شوند. از این رو این کودهای مرغی مدت زمان بیشتری در خاک مانده و نیاز غذایی گیاهان را تأمین می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده این محصولات در بسته بندی های گوناگونی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که خرید را برای شما بسیار آسان است و شما می توانید از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *