باران کود
خانه / کود مرغی مایع / عرضه مستقیم کود مرغی مایع خارجی

عرضه مستقیم کود مرغی مایع خارجی

عرضه مستقیم کود مرغی مایع خارجی بدون واسطه انجام می شود که نرخ این محصول به صورت مستقیم ارزان تر است زیرا فقط ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده برقرار است. عرضه این محصول در بسته بندی مخصوص یا عمده بودن در قیمت و میزان فروش کود مرغی مایع تاثیر بسیار زیادی دارد.

عرضه مستقیم کود مرغی مایع خارجی

نحوه استفاده از کود مرغی مایع

نحوه استفاده از کود مرغی مایع

کود مرغی جزء با ارزش ترین کود ها می باشد که  منبع غنی از عناصر غذایی است که برای کشت مناسب است. برای استفاده از این محصول باید فاکتور های نظیر ماده آلی خاک و همچنین نوع گیاهی که قرار است کشت داده شود و میزان بارانی که در آن منطقه می بارد و همچنین بافت خاک توجه کرد.

برای خاک هایی که قرار است در آن گیاه کشت داده شود باید ماده الی آن را بررسی کرد و خاکی که ماده الی آن کم است باید کود مرغی مایع بیش تری به آن داد. خاکی که بافت آن سبک است به کود بیش تری احتیاج دارد و یا در منطقه ای که بارندگی در آن جا زیاد است باید به خاک آن کود بیش تری اضافه کرد.

باید در هنگام استفاده کردن از کود به نوع گیاه نیز توجه کرد مثلا گیاه غلات احتیاج کمری به کود دارد. از این نوع کود بیش تر در فصل تابستان و زمستان بیش تر استفاده می شود. در زمان کود دادن باید این نمونه با خاک شخم زده به خوبی مخلوط شود زیرا گیاه ممکن است در صورت سمی بودن به آمونیاک رشد نکند و جوانه نزند.

قیمت فروش عمده کود مرغی مایع خارجی

قیمت فروش عمده کود مرغی مایع خارجی قیمت فروش عمده کود از طریق سایت اینترنتی با نرخ ارزان انجام می شود که به صورت عمده باعث سودآوری بیش تر و قیمت ارزان تر را موجب می گردد. قیمت این محصول در بسته بندی مخصوص با توجه به خرید مشتریان محاسبه می شود و قیمت نهایی مشخص می گردد.

کود مرغی مایع خارجی ارزان را می توان از طریق سایت اینترنتی که این محصول را به صورت کلی و جزئی می فروشد خریداری کرد، با توجه به اطلاعاتی که در مورد قیمت کود داریم می توانیم در هزینه های خود صرفه جویی کنیم و قیمت مناسب این محصول را خریداری کنیم.

قیمت فروش کود مرغی مایع به صورت عمده از میانگین قیمت کود های دیگر ارزان تر است. کود مرغی مشتریان زیادی دارد. این محصول برای مشتریانی که به صورت جزئی کود را می خواهند برای آن ها در بسته بندی مخصوص و با قیمت روز ارائه داده می شود ولی برای مشتریانی که به صورت کلی خواهان کود مرغی مایع هستند برای آن ها به صورت عمده و قیمت ارزان صورت می گیرد. 

کود با توجه به نوع و برندی که در کارخانه تولید می شود در قیمت های مختلف به فروش می رسد. کود مرغی مایع درجه یک ارزش قیمتی بالایی برای فروش دارد..

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کود مرغی مایع ارگانیک با قیمت رقابتی

کود مرغی یکی از انواع کودهای مغذی و مقوی است که باعث تقویت خاک شده و خواص فیزیکی و شیمیایی آن را افزایش می دهد. این کود باعث سرعت در ریشه زایی شده و فرایند رشد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *