باران کود
خانه / کود حیوانی مرغی / عرضه انواع کود مرغی اصلاح شده

عرضه انواع کود مرغی اصلاح شده

آیا می دانید کود مرغی اصلاح شده به چه کودی می گویند؟ آیا دلایل اصلی اصلاح سازی کودهای مرغی مایع را می دانید؟ عرضه انواع این کودهای مرغی اصلاح شده به چه صورت انجام می پذیرد؟
کودهای مرغی در کنار تمامی خواص، مزایا و فوایدی که برای گیاهان و جانداران و محیط زیست دارند دارای یک سری معایب و مضرات نیز می باشند که متخصصان با اصلاح سازی کودهای مرغی این معایب و مضرات را برطرف می کنند. در این مطلب به بررسی چند نمونه از اصلاح سازی هایی که بر روی کودهای مرغی انجام می دهند می پردازیم.

خاک های برخی از مناطق کشور شور و سدیمی می باشد که این امر موجب فشردگی بیش از حد خاک و همچنین غیر قابل نفوذ شدن آن می گردد و از رشد بهینه ریشه خاک جلوگیری می نماید. از این رو کودهای مرغی را با درصد بالایی مواد آلی و کلسیم و آمینو اسید ها اصلاح می کنند تا با تآثیر گذاری بر روی خاک نفوذ پذیری آن را افزایش دهند و مشکلات موجود در آن را رفع کنند.

برخی از خاک ها و کودها هم PH بالایی داشته و این امر نیز باعث بروز مشکل در رشد و نمو گیاهان می شود برای رفع این مشکل هم کودهای مرغی را با فولویک اسید اصلاح کرده و PH کود و در نتیجه خاک را پایین آورده و آن را به یک منبع عالی غذایی برای گیاهان تبدیل می کنند.
منبع: بازار کود ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولیدکننده انواع کود مرغی گرانوله

آیا می دانید کود مرغی گرانوله چیست؟ ویا اینکه کود مرغی گرانوله چگونه تهیه می …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *