باران کود
خانه / کود مرغی / صادرکننده کود مرغی مایع ارگانیک

صادرکننده کود مرغی مایع ارگانیک

کود مرغی مایع ارگانیک، محصولی است که برای رشد بهتر گیاهان و محصولات کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد، کود مرغی یکی از بهترین و مرغوب ترین کود های تولیدی به شمار می رود که مزیت های بسیاری را به خود اختصاص داده است، کود های مرغی به مقاومت گیاه در برابر شرایط جوی نیز بسیار کمک می کند، سایت ما یکی از مراکز صادر کننده کود مرغی مایع ارگانیک به شمار می رود.

صادرکننده کود مرغی مایع ارگانیک

نحوه تولید کود مرغی ارگانیک

نحوه تولید کود مرغی ارگانیک تولید کود مرغی کیلویی ارگانیک، تنها در کارخانه های مجهز و به کمک دستگاه های مدرن و پیشرفته انجام می گیرد، امروزه تعداد تولید کنندگان این محصول در حال افزایش می باشد و این موضوع به خوبی نشان دهنده ی محبوبیت این محصول در سطح کشور می باشد.

اولین مرحله ی تولید کود مرغی ارگانیک، انتخاب مواد اولیه ی با کیفیت و مرغوب می باشد، برای این منظور از فضولات مرغ های گوشتی، ریز مغذی های مختلف، اسید های مورد نظر و سایر موارد استفاده می شود. در نظر داشته باشید که وجود این ریز مغذی ها و عناصر میکرو باعث می شود تا رشد گیاهان به بهترین نحو انجام گیرد، پس از انتخاب مواد اولیه باید وارد مرحله ی بعدی شویم.

در مرحله ی بعدی این مواد اولیه با توجه به نوع کود مورد نظر، با یکدیگر ترکیب می شوند تا مخلوطی یکدست ایجاد شود، اگر کود های مرغی جامد مورد نیاز باشد این مخلوط به گلوله های مختلف تبدیل می شود و سپس در بازار عرضه می شود. اما اگر کود های مرغی مایع نیاز باشد این مخلوط به بخش های دیگر انتقال داده می شود تا در این بخش مایع مورد نظر تولید شود، پس از تولید نیز این کود ها بسته بندی شده و در بازار عرضه می شوند.

صادرات انواع کود مرغی مایع ارگانیک

صادرات انواع کود مرغی مایع ارگانیک در سال های اخیر صادرات و خرید کود مرغی مایع ارگانیک با رشد صعودی چشمگیری همراه بوده است، کشور ایران به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان کود مرغی ارگانیک به شمار می رود.

برای صادرات این کود ها توجه به معیار های بسیار حائز اهمیت است، برای مثال، صادر کنندگان این محصول وظیفه دارند قبل از انجام هر گونه فعالیتی، از ارگان های مربوطه مجوز دریافت کنند. پس از دریافت مجوز نیز می توانند از طریق واسطه های خود ثادرات این محصول را انجام دهند.

صادرات کود مرغی برای کشور ایران و تولید کنندگان مزیت های بسیاری را به همراه خواهد داشت که مهم ترین آنها عبارتند از:

  1. ارتقا جایگاه ایران در زمینه ی صادرات
  2. ایجاد رابطه ی صمیمانه با مردم سایر کشور ها
  3. معرفی برند های تولید کننده به مردم جهان
  4. افزایش منبع درآمد کشور و مردم
  5. ایجاد فضای شغلی وسیع
  6. و غیره
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

توزیع کنندگان کود مرغی مایع لیتری

در صنعت کشاورزی استفاده از انواع کودهای طبیعی به واسطه عدم آسیب رساندن به بافت خاک در طولانی مدت گسترش چشمگیری دارد. در بین تمامی محصولات انواع کود مرغی مایع لی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *