باران کود
خانه / کود مرغی مایع / خرید کود مرغی مایع یونجه از تولیدی

خرید کود مرغی مایع یونجه از تولیدی

کود مرغی مایع یونجه، کودی بسیار مقوی برای پرورش یونجه است. خرید کود مایع یونجه از تولیدی به معنی خرید ارزان قیمت تر است زیرا در تولیدی ها وقتی محصول را به صورت مستقیم به فروش می ‌رسانند واسطه های بسیار زیادی در این را حذف می‌شود و شما می ‌توانید کود مرغی مایع یونجه را از تولیدی با قیمت بسیار کمتر خریداری نمایید. 

خرید کود مرغی مایع یونجه از تولیدی

تاثیر کود مرغی بر رشد گیاه یونجه

تاثیر کود مرغی بر رشد گیاه یونجه کود مرغی مایع تاثیر بسیار زیادی در پرورش گیاه یونجه دارد، این کود از انواع کود های مایع است و به همین دلیل خیلی راحت جزئی از گیاهان می‌شود و نیازی به صرف زمان برای تبدیل شدن آنها به کمپوست و سپس تبدیل شدن آن به ماده مغذی برای گیاه یونجه نیست و همین طور که آن را روی گیاه می ریزید، مستقیما جذب گیاه می شود و زمان‌بر نخواهد بود و همین دلیل می تواند یکی از بهترین تقویت کننده های یونجه در کمترین زمان باشد. 

دومین دلیل بهتر شدن گیاه یونجه با استفاده از کود های مرغی مایع این است که زمانی که این کود را روی گیاهان می ‌ریزید ساقه و ریشه گیاهان خیلی بیشتر و زودتر رشد میکند و به همین دلیل زمانی که به گیاه آب می دهید، می تواند میزان آب بیشتری را به خود جذب کند به همین موضوع باعث بیشتر شدن پرورش گیاه یونجه می شود. 

زمانی که گیاهی بیشتر آب می خورد، میزان رطوبت اشباع در آن گیاه بیشتر می‌شود و به همین دلیل زمانی که به یونجه آنگاه می کنید، یونجه ها سبز تر و زیبا تر هستند و با نشاط تر به نظر می رسند. کربن آلی موجود در کود مرغی مایع بسیار زیاد است. کربن آلی یکی از موادی که باعث رشد بهتر و سریعتر سبزی‌ها می‌شود و به همین دلیل وقتی آن را روی گیاه یونجه می ریزید، باعث می‌شود گیاه زودتر رشد کند.

مطالعات نشان داده است که میزان سرسبزی و ماندگاری یونجه که در آن از کربن آلی استفاده شده است، حدوداً دو برابر میزان یونجه هایی است که در آن از کربن آلی استفاده نشده است و اگر بذر از انواع بهترین بذر یونجه باشد، میزان رشد آن به مراتب افزایش میابد. 

قیمت فروش عمده کود مرغی مایع یونجه

قیمت فروش عمده کود مرغی مایع یونجه قیمت فروش عمده کود های مایع بسیار کمتر از قیمت خرید جزئی آن است، زیرا در فروش در مقیاس های زیاد بسیاری از فروشندگان تخفیف های ویژه ای را برای خریداران در نظر می‌گیرند، همچنین در فروش عمده محصولات هزینه های حمل و نقل به طرز چشمگیری کاهش پیدا می‌کند و قیمت حمل و نقل روی میزان کودها سرشکن شده و از نظر اقتصادی بسیار به صرفه خواهد بود. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده بهترین کود مرغی مایع سطلی ایرانی

ما و سایر مدیران گروه صنعتی، فروشندگان اصلی کود مرغی مایع سطلی هستیم و نمونه های تولید شده داخلی را در سراسر کشور، به عنوان کالا های صادراتی توزیع می نماییم. اج

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *