باران کود
خانه / کود مرغی مایع گرانول / خرید کود مرغی مایع و گرانول

خرید کود مرغی مایع و گرانول

فروش انواع کود مرغی مایع و گرانول را این مرکز اماکن پذیر است و شما می توانید برای خرید آن از طریق راه های ارتباطی و مشاوران سایت در تماس باشید.
امروزه یکی از بهترین کودهایی که کشاورزان و باغداران از آن استفاده می کنند، کود مرغی می باشد که دارای مواد معدنی غنی و پروتئین بالایی است.
این کودها گرفته شده از بسترهایی می باشد که برای پرورش مرغ ها در سالن های مخصوص به کار می برند و از این طریق کود مرغی را بدست می آورند و که از مزایای بالایی هم برخوردار می باشد.
کود مرغی یک کود بسیار سبک و دارای مواد طبیعی است و می تواند برای درختان و گیاهان زیادی مفید باشد.
همچنین از این کود مرغی در چند نوع با استفاده از شرکت ها و دستگاه های مخصوص تولید می کنند و به بازار مصرف عرضه می دارند که نمونه ای از آن کود مرغی مایع و گرانول شده می باشد.
کود مرغی مایع که همان مواد اولیه کود مرغی خام می باشد توسط دستگاه ها طی مراحل خاصی در شرکت های مخصوص تولید می شود و بعد از آن در آزمایشگاه مورد بررسی قرار گرفته و نمونه گیری می شود تا از نبودن ترکیبات شیمیایی و سمی در آن مطمئن شوند.
این کودها کاملا استادارد و تحت نظارت وزارت بهداشت و مدیریت شرکت ها تولید و بسته بندی می شوند.
نمونه ای دیگر کود مرغی هایی هستند که کاملا غنی شده از مواد معدنی و آلی می باشند که به آن گرانوله گفته می شود و بهترین کود در برای درختان است.
از این کودها در بیشتر مزارع و زمین ها استفاده می شود و باعث رشد و تقویت گیاه شده و مواد مغذی که در خود وجود دارد را جذب خاک و گیاه می کند.
خرید انواع کودهای مرغی در چند نوع مختلف و بسته بندی های جدید از همین سایت امکان پذیر است.
منبع: بازار کود ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *