باران کود
خانه / کود مرغی / خرید کود مرغی جهت گندم و شالی

خرید کود مرغی جهت گندم و شالی

آیا کود مرغی جهت کشاورزی بویژه کشت گندم و شالی مفید است؟ آیا خرید کود مرغی به صرفه بوده و پتانسیل لازم جهت مصرف در مزارع گندم و شالی و ایجاد محصول با کیفیت را دارد؟
کود مرغی در مقایسه با کود های دامی دیگر حاوی مواد مغذی بیشتری است. بطوریکه در صورت استفاده از کود مرغی، دیگر نیازی به مصرف مکمل ها و یا کودهای شیمیایی نخواهد بود.

البته تا زمانی که کود مرغی تبدیل به کمپوست نشده و یا فرآوری نشده باشد، نباید آن را در زمین های کشاورزی مصرف نمود. زیرا در اینصورت گاز آمونیاک ایجاد، دما بسیار بالا رفته و این امر به ریشه و ساقه آسیب زده و آنها را تضعیف خواهد کرد.

جهت تامین کود مرغی مورد نیاز مزارع باید سعی شود از کودهایی استفاده گردد که اصلاح شده باشند و حاوی ریز مغذیهای مورد نیاز برای گیاه باشند.
زمانی که کودهای مرغی به کمپوست تبدیل می شوند، فرآیندی رخ میدهد که گرمای ایجاد شده در آن، سبب غنی سازی کودهای خام اولیه خواهد شد،که عاری از بذر علفهای هرز و هرگونه قارچ های مشکل ساز برای سلامت کشت و حتی انسان می باشند.

کود های مرغی غنی شده به شکل های متفاوت از جمله پلیت شده در اختیار کشاورزان قرار می گیرد، چرا که استفاده از کود مرغی بصورت پلیت شده در سطح زمین بسیار راحت بوده و علاوه بر آن، این نوع از کود به سرعت در مزارع تجزیه شده و نیز سریعتر تاثیر آن بر محصول آشکار خواهد شد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نرخ روز کود مرغی فراوری شده بسته بندی

نرخ روز کود مرغی فراوری شده در سایت ما بسیار مناسب است. کود مرغی فراوری شده بسته بندی را می توان از سایت ما با کیفیتی عالی و قیمتی ارزان خریداری کرد‌. این محصول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *