باران کود
خانه / کود مرغی مایع / خرید و فروش کود مایع مرغی مرغوب در تهران

خرید و فروش کود مایع مرغی مرغوب در تهران

خرید و فروش کود مایع مرغی در تهران توسط بسیاری از واحد های پرورش مرغ صورت می گیرد. کود مرغی که از مراکز پرورش مرغ به دست می آید ماده ای است که حالت گرانوله داشته و با دستگاه های کود پاش قابل استفاده می باشد. این ماده امروزه در بخش وسیعی از صنایع کشاورزی برای پرورش و رشد گیاهان و افزایش میکروارگانیسم های خاک به کار برده می شود. انواع عناصر مفید برای خاک مانند مس، ازت، روی، فسفر، پتاسیم، آهن، و منگنز در این کود ها وجود داشته و به همین دلیل تامین کننده عناصر مورد نیاز برای خاک می باشند. 

خرید و فروش کود مایع مرغی مرغوب در تهران

لیست قیمت کود مرغی مایع ایرانی

لیست قیمت کود مرغی مایع ایرانیمنابع موجود در خاکی که برای کشت محصولات مختلف کشاورزی به کار می رود در اثر استفاده مداوم کیفیت خود را از دست داده و از این لحاظ خاک با فقر منابع غذائی مواجه می شود.

به این دلیل یکی از کار های مهمی که در زمان کشت محصولات کشاورزی انجام می گیرد، پاشیدن کود در زمان های مختلف و مناسب است.

یکی از انواع کود های پر کاربرد که برای غنی کردن منابع خاک از آن استفاده می شود، کود مرغی مایع است. ترکیبات کود مرغی مایع شامل:

  • مس، ازت، روی، فسفر
  • پتاسیم، آهن، و منگنز

می شود. برای دریافت لیست قیمت این کالا می توان به فروشگاه های عرضه کننده مراجعه کرد. از طرفی این مراکز می توانند ارائه دهنده اطلاعات لازم در مورد نحوه استفاده کود مرغی مایع و زمان های مناسب آن باشند.

فروش آنلاین کود مرغی پلیت شده

فروش آنلاین کود مرغی پلیت شدهکود ها دسته ای از مواد آلی و معدنی مورد نیاز برای رشد گیاهان و همچنین تقویت خاک کشاورزی می باشند. این محصولات به دسته های مختلفی تقسیم می شوند که هر کدام کاربرد های خاص خود را دارند.

کود مرغی دسته ای از این مواد است که نوعی کود پلیت شده و گرانوله بوده و دارای اثرات مفیدی بر خاک بوده و از مشخصات زیر برخوردار است:

  • بسته بندی مناسب در کیسه های مناسب و محکم
  • استریل شده با دما و بخار مناسب
  • فاقد هر گونه مواد بیماری زا و علف های هرز
  • افزایش دهنده میزان مواد آلی موجود در خاک و میکروارگانیسم های آن

عرضه کود مرغی مایع توسط مراکز فروش آنلاین صورت می گیرد. در این فروشگاه برند های مختلف مانند کود مرغی مایع بیومیکس به مشتریان و خریداران عرضه می شود. 

پخش عمده انواع کود در تهران

پخش عمده انواع کود در تهرانبه طور کلی کود ها به دسته ای از مواد معدنی، آلی یا بیولوژیک اطلاق می شود که سبب افزایش بازدهی خاک و همچنین تقویت آن می شوند. این امر دارای اثرات مثبتی بر روی رشد گیاهان موجود در خاک نیز داشته و افزایش دهنده کیفیت خاک از نظر کمی و کیفی می باشد.

کود ها به طور کلی به سه دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:

  • کود های حیوانی که موادی طبیعی بوده و از فضولات حیواناتی نظیر گاو، گوسفند، اسب و مرغ حاصل می شود. 
  • کود های ارگانیک که بهترین نوع کود به شمار آمده و ترکیبی از فضولات حیوانی و گیاهی است و فاقد هر گونه ماده شیمیایی می باشد.
  • کود های شیمایی که خود به دو گروه ماکرو المنت ها یا پر مصرف ها و میکرو المنت ها یا کم مصرف ها تقسیم می شوند.

انواع کود های نام برده شده پس از تولید در مراکز مربوطه توسط واحد پخش عمده به فروشندگان کود مرغی یا اقسام کود های ذکر شده در تهران تحویل داده می شود.

تفاوت در ترکیبات کود مرغی و سایر کود ها

تفاوت در ترکیبات کود مرغی و سایر کود ها کود مرغی نوعی کود طبیعی و آلی است که فاقد هر گونه مواد شیمیایی بوده و به همین دلیل از سوی کشاروزان بسیار مورد توجه قرار دارد.

ترکیبات موجود در فضولات مرغ سبب تفاوت موجود بین این نوع کود با سایر کود ها می شود. به طور مثال کود مرغی دارای مقادیر بسیار اندک از مواد سمی مانند اسید اوریک یا سایر اورید ها بوده و به همین دلیل ترکیبات شیمیایی مفیدی برای گیاهان و خاک دارد. 

اسید اوریک ماده ای سمی است که برای گیاه بسیار مضر می باشد. بنابراین کود مرغی به دلیل این که فاقد چنین ترکیباتی است نوع کود متفاوت و مفید برای گیاهان می باشد.

بهترین کود مرغی پس از تهیه در بسته بندی های مناسب و در کیسه های سه لایه ضد نور آماده عرضه به بازار مصرف می شود. در نگهداری کود مرغی باید مراقبت های لازم انجام شود تا از کیفیت آن کاسته نشود.

خریدار کود مرغی مایع در خارج کشور

خریدار کود مرغی مایع در خارج کشورکشاورزان از جمله افرادی هستند که برای زمین های زراعی خود به خرید کود مرغی از مرغداری می پردازند. به جز کود مرغی انواع کود های آلی، شیمیایی و ارگانیک نیز بنا به نوع زمین و همچنین کیفیت خاک منطقه توسط کشاورزان خریداری می شود.

بخشی از فعالیت های خرید و فروش کود نیز مرتبط با صادرات کودهای حیوانی نظیر کود مرغی مایع در بسته بندی های مناسب و کیسه های چند لایه می باشد. بسته بندی مناسب سبب می شود تا این محصولات از قرار گرفتن در معرض هر گونه نور و آلودگی مصون بمانند. 

خریداران خارجی هر ساله متقاضی مقادیر متفاوتی از کود های آلی، شیمیایی یا ارگانیک می باشند که توسط تولید کنندگان داخل و از طریق عقد قرار داد به آنها فروخته می شود. به این ترتیب در خارج از کشور خریداران طبق برنامه زمان بندی شده مشخص این کالا را تحویل گرفته و در بازار توزیع می نمایند. 

 

روش تولید کود مرغی ارگانیک

روش تولید کود مرغی ارگانیککود مرغی نوعی کود آلی و ارگانیک به شمار می آید که فاقد هر گونه ماده شیمیایی است و فواید بسیاری برای خاک دارد. 

یکی از روش های تولید و فروش کود مرغی، کمپوست کردن آن است که حمل و نقل آن را سهولت می بخشد.

فرایند کمپوست کردن ممکن است ۶ تا ۹ ماه و حتی گاهی تا یک سال زمان ببرد. پس از طی این مدت و اطمینان یافتن از فرایند کمپوست شدن به صورت کامل بستر تولید شده را می توان به زمین های مورد نظر انتقال داد. 
در مورد مصرف کود مرغی خریداران باید نکات لازم را در مورد میزان مصرف و همچنین زمان مناسب آموزش ببینند.

بهترین زمان استفاده از این کود طبق نظر کارشناسان مربوطه فصول تابستان و زمستان می باشد. پس از پاشیدن کود مرغی به خاک باید عملیات شخم زدن خاک صورت گیرد تا این کود به طور مناسب و یکنواخت در سطح همه خاک پخش شود.

قبل از استفاده از کود مرغی لازم است آزمایشاتی از آن گرفته شده و مورد آنالیز قرار گیرد تا آسیبی به خاک وارد نسازد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده بهترین کود مرغی مایع خیار

یکی از بهترین کودهایی که امروزه در سراسر دنیا و به خصوص ایران به مصارف کشاورزی رسیده و برای بهبود رشد و سلامت گیاهانی مانند خیار از آن استفاده می شود، کود مرغی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *