باران کود
خانه / کود مرغی مایع / خرید عمده کود مرغی مایع سیب زمینی

خرید عمده کود مرغی مایع سیب زمینی

کود مرغی یکی از انواع کود های مفید و باارزش در حوزه کشاورزی تلقی می شود که می تواند برای گیاهان فواید مطلوبی را به همراه بیاورد. خرید کود مرغی مایع سیب زمینی به شکل عمده نیز امکانپذیر می باشد و با کاستن از هزینه ها برای خریداران نفع بیشتری خواهد داشت.

خرید عمده کود مرغی مایع سیب زمینی

تاثیر کود مرغی بر عملکرد سیب زمینی

تاثیر کود مرغی بر عملکرد سیب زمینی همانطور که می دانید گیاهان برای حفاظت از رشد و سلامت خود به غیر از آبیاری منظم به خاکی غنی و سرشار از مواد معدنی نیاز دارند. سیب زمینی در میان انواع صیفی جات جزو اقلامی ست که از اهمیت بالایی برخوردار بوده و مساحت وسیعی در برخی نقاط کشور به کشت و پرورش خود اختصاص داده است.
کشاورزانی که به پرورش این محصول می پردازند به خوبی می دانند که سیب زمینی برای افزایش بهره وری و رشد بهتر به خاک حاصلخیزی نیاز دارد که با استفاده از کود عالی به خوبی تغذیه شده باشد. در نتیجه استفاده از انواع کود دامی از جمله کود مرغی به عنوان گزینه ای مطلوب مطرح شده است.
مطالعات و بررسی های بعدی که در این باره صورت گرفته، به خوبی تاثیر کود مرغی بر عملکرد سیب زمینی را نشان داده است. براین اساس در بخش هایی از زمین زیر کشت سیب زمینی که به خاک گیاهان مقادیری از کود مرغی اضافه شده است، گیاهان به خوبی مواد معدنی از جمله فسفر و پتاسیم را جذب می نمایند. تعداد ساقه ها و میزان غده های تشکیل شده روی آن افزایش یافته و همچنین وزن غده ها بالا می رود.
همانطور که می دانید تعداد ساقه در بوته رابطه متقابلی با عملکرد مناسب گیاه داشته و هر اندازه این عدد بیشتر باشد، مقدار سیب زمینی حاصل شده بیشتر خواهد بود. کود مرغی در این باره نقش اساسی دارد و می توان گفت یکی از مناسبترین کودها برای سیب زمینی کود مرغی می باشد.
نیتروژن ماده ای ست که هر گیاهی برای رشد خود بدان وابسته و نیازمند است. میزان نیتروژن کود عدد قابل توجهی بوده و به خوبی می تواند این نیاز را در گیاهی مانند سیب زمینی رفع نماید.
از جمله معایب کود مرغی باید به وجود قارچها و باکتریهای زیان آور در نمونه های تازه اشاره کرد و نیز آمونیاک موجود در آن که می تواند باعث سوختن ریشه ها شود؛ برای رفع این مسئله می بایست این کود به اندازه استاندارد و در حالت خشک به خاک اضافه شود.

جدیدترین قیمت کود مرغی مایع سیب زمینی

جدیدترین قیمت کود مرغی مایع سیب زمینی کود مرغی به صورت مایع نیز طراحی شده و در اختیار متقاضیان قرار می گیرد؛ بدین ترتیب استفاده از آن آسان بوده و با سهولت و سرعت انجام می پذیرد. قیمت این ماده بر اساس نوع آن متفاوت خواهد بود.
جدیدترین قیمت کود مرغی مایع سیب زمینی بر اساس افت و خیز و نوساناتی که در بازار وجود دارد، تعیین می شود. افرادی که قصد خرید و استفاده از این محصول را دارند می توانند با سایت اینترنتی ما که در این زمینه فعال است، تماس گرفته و از راهنماییها و مشاوره هایی که در این باره وجود دارد، مطلع و بهره مند شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کود مرغی مایع ارگانیک با قیمت رقابتی

کود مرغی یکی از انواع کودهای مغذی و مقوی است که باعث تقویت خاک شده و خواص فیزیکی و شیمیایی آن را افزایش می دهد. این کود باعث سرعت در ریشه زایی شده و فرایند رشد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *