باران کود
خانه / کود مرغی مایع / خرید عمده کود مرغی مایع اسپانیایی

خرید عمده کود مرغی مایع اسپانیایی

کود مرغی مایع یکی از کود هایی می باشد که بعد از استفاده بلافاصله جذب خاک می شود و کار خود را شروع می کند، این کود مرغی مایع اسپانیایی می باشد و از اسپانیا وارد کشور می شود و خرید آن بیشتر به صورت عمده می باشد که قیمتی بسیار مناسب برای متقاضی به وجود می آورد، خرید این کود های مرغی مایع برای کشاورزان و باغداران توصیه می شود چرا که باعث می شود درخت بهتر رشد کند. 

خرید عمده کود مرغی مایع اسپانیایی

مزیت ها و ویژگی های کود مایع مرغی

مزیت ها و ویژگی های کود مایع مرغی همانطور که می دانید یکی از ویژگی های کود مایع، حالت مایع بودن آن می باشد که باعث می شود یکی از بهترین کاربرد های آن یعنی جذب سریع خاک و تقویت بسیار سریع درخت و گیاه می شود، کود های جامد مدت زمان جذب کمتری برای گیاه دارد و به همین دلیل استفاده از این نوع کود ها بسیار رواج پیدا کرده است. 

یکی از مزیت های این کود های مرغی عملکرد سریع آن ها می باشد اما باید بدانید که کود های مرغی طبعی بسیار گرم دارد و به همین دلیل استفاده ی زیاد آن برای گیاه باعث می شود تا ریشه ی گیاه خشک و در نهایت خود گیاه خشک شود اما مقدار کم آن باعث رشد بسیار خوب گیاه می شود. 

کود های مرغی مایع افزودنی هایی نیز دارند که در تقویت ریشه ی گیاه بسیار خوب و کاربردی است اما باید بدانید که یکی از ویژگی های این کود ها مایع لزج مانند آن است، این کود ها بر روی زمین به سرعت ناپدید می شوند و خود را به زیر زمین می رسانند و تقریبا بیشتر مواد معدنی خود را به ریشه ی درخت می رساند. 

وِِیژگی های کود مایع بسیار گوناگون می باشند و بستگی به نوع آن و نوع نگهداری آن ها دارد، بعضی از کود های مایع در هوایی نسبتا گرم نگهداری می شوند که حالت ان مایع روان می باشد اما بعضی از آنها در هوای سرد نگهداری و استفاده می شود که حالتی سفت تر نسبت به نوع دیگر دارد. 

بهترین قیمت کود مرغی مایع اسپانیایی در بازار

بهترین قیمت کود مرغی مایع اسپانیایی در بازار بهترین قیمت کود بستگی به ویژگی و نوع کود مایع دارد، این کود ها اغلب از اسپانیا وارد می شوند و برای طی کردن این مراحل هزینه های زیادی انجام می شود که هزینه ی حمل و نقل آن ها نیز بر قیمت نهایی کود های مرغی مایع اضافه می شود. 

این کود های مرغی قیمتی بسیار مناسب دارد که در تمام نقاط ایران عرضه و استفاده می شوند، البته باید بدانید که یکی از مهم ترین پارامتر های تعیین کننده ی این کود ها نوع آن می باشد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده بهترین کود مرغی مایع سطلی ایرانی

ما و سایر مدیران گروه صنعتی، فروشندگان اصلی کود مرغی مایع سطلی هستیم و نمونه های تولید شده داخلی را در سراسر کشور، به عنوان کالا های صادراتی توزیع می نماییم. اج

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *