باران کود
خانه / کود مرغی / خرید عمده کود مرغی خام

خرید عمده کود مرغی خام

آیا می دانید کود مرغی خام چیست؟ این کودها در چه جاهایی و در چه مصارفی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند؟ دلیل ارزش و اهمیت این نوع کودها در کشاورزی و باغداری چیست؟ آیا خرید عمده این کودها و نگهداری از انان برای باغداران و کشاورزان مقرون بصرفه هست؟

همه ی کودهای حیوانی به دلیل داشتن مواد معدنی مفید و مناسب بودن قیمتشان مورد توجه کشاورزان و باغداران قرار دارند اما کودهای مرغی بدلیل داشتن میزان بیشتری مواد مغزی مفید بیشتر از دیگر کودهای حیوانی مورد استفاده قرار می گیرند.

کودهای مرغی چگونه تهیه می شوند؟
این کودهای مرغی از فضولات مرغ ها تهیه می شوند و ارزش انها بیشتر به نوع جیره و غذایی که مصرف می کردند و همینطور شیوه ی نگهداری از آنها و بسترشان بستگی دارد.

کودهای مرغی خام در چه جاهایی مورد استفاده قرار می گیرند؟
کودهای مرغی بیشتر در کشاورزی و باغداری مخصوصا در باغ های پسته مورد استفاده قرار می گیرند اما امروزه از آنها برای خوراک دام هم بطور فراوان استفاده می کنند.

این کودها تأثیر بسزایی در حاصلخیزی خاک ها دارند و در کشورهای صنعتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. اما در ایران هنوز آنچنان که باید به ارزش آن پی نبرده اند و حجم زیادی از آنها در مرغداری ها مانده و کپک می زنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد قلیچ
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120941720
شماره موبایل: 09194655201
پست الکترونیکی: 8472mohammad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت صادراتی کود مرغی مایع هندوانه

کود مرغی مایع هندوانه برای تقویت این گیاه استفاده می شود و مصرف آن در زمان کاشت بذر هندوانه باعث شده تا این میوه ها زودتر از موعد رسیده و برداشت شوند. زمانی که

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.