باران کود
خانه / کود مرغی / تولید بهترین کود مرغی پلیت شده

تولید بهترین کود مرغی پلیت شده

آیا می دانید کودهای مرغی را چگونه پلیت سازی کرده و این کودهای مرغی پلیت شده را به چه منظور در فروشگاه ها عرضه می کنند؟ آیا می دانید کودهای مرغی پلیت شده چه مزایایی دارند؟
کودهای مرغی پلیت شده کودهایی سرشار از مواد غذایی بوده و کودهایی ارگانیک می باشند. این کودهای مرغی از فضولات مرغ های گوشتی و تخمی تهیه شده و به جهت تولید شده از مجموع ادرار و مدفوع مرغ ها باهم در مقایسه با سایر کودهای دامی دارای املاح معدنی بیشتری می باشند.

برای تولید کودهای مرغی ابتدا فضولات مرغ ها را از مرغداری ها جمع آوری کرده و پس از خشک سازی و پاکسازی کودهای مرغی آنها را غنی سازی کرده و با دستگاه های مخصوص به شکل پلیت در می آورند.

کودهای مرغی پلیت شده در حین تولید غنی سازی و ضدعفونی می شوند که این ضدعفونی و غنی شدن کودهای مرغی تأثیرات بسیار مفیدی بر روی عملکرد این کودها خواهد داشت.

کودهای مرغی پلیت شده به سبب فشرده شدنشان کاهش حجم ۲۰ الی ۳۰ درصدی خواهد داشت که موجب سهولت در امر نگهداری و حمل و نقل آنها خواهد داشت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده این محصولات در بسته بندی های گوناگونی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که خرید را برای شما بسیار آسان است و شما می توانید از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *