باران کود
خانه / کود مرغی / تهیه کود مرغی مرغوب برای زمین زراعی

تهیه کود مرغی مرغوب برای زمین زراعی

چرا لزومی دارد که برای زمین زراعی کود مرغی مرغوب تهیه و مصرف نمود؟ چه مشخصه ای باعث مرغوبیت کودهای مرغی می شود؟ حال چگونه باید این کود مرغی با چنین ویژگی را شناسائی و تهیه نمود؟
کودهای مرغی در مقایسه با سایر کودهای دامی از اهمیت و جایگاه ویژه ای در دنیا برخوردارند، هر چند در ایران کمتر به آن پرداخته می شود و تناژ بسیار بالایی از کودهای خروجی از مرغداری ها تلف می شود.

جایگاه ویژه کود مرغی در دنیا بدلیل نتایج بسیار ایده آلی است که در عرصه کشاورزی و در درجه دوم در خوراک دام از خود بجای گذاشته است.

دلیل مرغوبیت کودهای مرغی، وجود مواد آلی و عناصری مانند فسفر ، نیترات و ازت است که در حاصلخیزی خاک و به دنبال آن در افزایش محصول تاثیر عمده ای دارند.
بدلیل اهمیت در انتخاب کود مرغی اصل، نبایستی به ترکیبات و ویژگی های درج شده بر روی بسته بندی آن اعتماد کرد، بلکه باید ابتدا با مشاوره کارشناسان مربوطه، برندها و شرکت های معتبر را شناسایی، سپس اقدام به تهیه کود مورد نظر نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده این محصولات در بسته بندی های گوناگونی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که خرید را برای شما بسیار آسان است و شما می توانید از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *