باران کود
خانه / کود مرغی / تهیه کود مرغی جامد و مایع

تهیه کود مرغی جامد و مایع

آیا از ویژگی های کود مرغی اطلاعی دارید؟ آیا می دانید کود مرغی بصورت جامد و هم بصورت مایع تهیه و استفاده می گردد؟ آیا می دانید کدامیک قدرت و تاثیرگذاری بهتری در میزان بازدهی محصول دارد؟
مطمئناً افرادیکه در زمینه کشاورزی فعالیت دارند از اهمیت استفاده از کود مناسب در مزارع اطلاع دارند، و نیز بخوبی می دانند که استفاده از کودهایی از جمله کود مرغی چه نتایج مطلوبی را بدنبال خواهد داشت.

کود مرغی خود به حالت های متفاوت جامد و مایع تهیه می گردد، که البته در هر حالتی می تواند اثرات مثبت خود را در مزارع نشان دهد، ولی تجارب و آزمایشات در پی استفاده از کود مرغی نشان داده است که چنانچه کود مرغی در حالت های مایع آن در مزارع استفاده گردد، میزان اثر بخشی آن افزایش خواهد یافت.

چرا که کودهای مرغی مایع بر خلاف کودهای جامد این قابلیت را دارند تا بتوان مواد مغذی بیشتری را جهت تقویت اثر بخشی، به آن اضافه نمود و علاوه بر این می توان کودهای مرغی مایع را به صورت های گوناگون از جمله بشکل آب پاشی در مزارع مصرف کرد که در این صورت کود مستقیاً و سریع جذب خاک خواهد شد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده این محصولات در بسته بندی های گوناگونی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که خرید را برای شما بسیار آسان است و شما می توانید از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *