باران کود
خانه / کود مرغی / تبدیل کودهای فله و تولید کود مرغی پلیت

تبدیل کودهای فله و تولید کود مرغی پلیت

آیا میدانید چرا کودهای مرغی را بیشتر بصورت خام و فله مصرف میکنند؟ و آیا از میزان اثرات کود فله خام در زمینهای کشاورزی آگاهی دارید؟ و اینکه چه ضرورتی در تبدیل این کود و تولید کود مرغی پلیت وجود دارد؟
در شرایط امروز، میزان مصرف و اهمیت استفاده از کود مرغی پلیت و درصد استقبال از این نوع کود روز به روز افزایش می یابد، به همین روی قیمت عرضه و فروش کود مرغی پلیت شده، در مقایسه با کودهای فله دچار افزایش خواهد شد. و علت اصلی آن نیز مرغوبیت منحصر به فرد این نوع کود است.

در هنگام تبدیل کود خام فله به کودهای پلیت، حرارتی که توسط دستگاه بر روی کودهای فله اعمال می گردد، موجبات خشکی کود و در نتیجه آن، کاهش قابل توجه و یا دفع کامل آمونیاک موجود در کودهای خام خواهد شد.
چرا که عنصر آمونیاک موجب عدم رشد صحیح و طبیعی محصول خواهد شد. و علاوه بر آن گرمای موجود در دستگاه، بذر علفهای هرز و نیز انگل موجود در کود فله اولیه را که نفش زیادی در کاهش میزان برداشت محصول مفید دارد را از بین خواهد برد. و همچنین عمر نگهداری از کودهای پلیت نیز بسیار زیاد است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کود مرغی فراوری شده از تولیدی

کود مرغی فراوری شده، در واقع از بهترین و مرغوب ترین کود های فراوری شده موجود در کشور است که معمولا کیفیت ساختاری بالایی دارد و این نوع از کود ها برای بسیاری از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *