باران کود
خانه / کود مرغی / تاثیرات داروهای تقویتی و کود مرغی بر دام ها

تاثیرات داروهای تقویتی و کود مرغی بر دام ها

آیا نحوه تغذیه صحیح دام ها را می دانید؟ آیا تغذیه و یا مکمل ها و داروهای تقویتی دام را می شناسید؟ از بین کود مرغی و داروهای تقویتی کدامیک تاثیرات و عملکرد بهتر و مناسبی بر رشد دام ها دارند؟
کودهای مرغی را می توان براحتی و با آسودگی خاطر جایگزین مکمل های دارویی غیر استاندارد جهت تقویت دام نمود. چرا که ساختار ترکیبی کودهای مرغی از عناصر و موادی تشکیل شده است که می تواند تمامی نیازهای دام را جهت رشد صحیح فراهم آورد.


کودهای مرغی
بواسطه پروتئین های موجود در خود براحتی جذب بدن دام خواهند شد، در صورتیکه مطابق بررسی های صورت گرفته، مکمل ها و داروهای تقویتی که با هدف رشد و تقویت دام ها در تغذیه آنها استفاده می شود و یا اینکه به دام ها تزریق می گردند، احتمال اینکه جذب بدن دام شوند بسیار ضعیف است و علاوه بر این جهت تهیه این داروها بایستی متحمل هزینه های گزافی شد، در صورتیکه کودهای مرغی با وجود تاثیرات و عملکرد مثبت در پرورش دام، بسیار ارزان و قابل نیز دسترس می باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کود مرغی فراوری شده از تولیدی

کود مرغی فراوری شده، در واقع از بهترین و مرغوب ترین کود های فراوری شده موجود در کشور است که معمولا کیفیت ساختاری بالایی دارد و این نوع از کود ها برای بسیاری از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *