باران کود
خانه / کود مرغی / بهترین مرکز فروش کود مرغی پودری در ایران

بهترین مرکز فروش کود مرغی پودری در ایران

آیا می دانید کودهای مرغی پودری و استفاده از آنها در کشاورزی و باغداری چه فواید و مزایایی می توانند داشته باشند؟ آیا می دانید بهترین این کودهای مرغی به چه منظور در مرکز های فروش ایران عرضه می شوند؟
نحوه ی تولید کود مرغی پودری:
برای تولید کودهای مرغی پودری، کودهای مرغی خام و یا فضولات مرغی جمع آوری شده از مرغداری ها را پس از پاکسازی و جداسازی مواد اضافی و زاید از آنها، کودهای مرغی را رطوبت گیری کرده و پس از خشک سازی، آنها را آسیاب می کنند و به این ترتیب کودهای مرغی را به پودر تبدیل می کنند.

کودهای مرغی پودری به سبب پودر بودنشان سریعتر در خاک نفوذ کرده و مواد غذاییشان سریعتر جذب ریشه گیاهان می شوند و همچنین چودری بودن کودهای مرغی موجب آسانتر شدن کوددهی با آنها می شود و نگهداری و حمل و نقلشان را نیز راحت تر می کند.

کودهای مرغی پودری در حین تولید خشک سازی می شوند که این خشک سازی و رطوبت گیری کودهای مرغی با دادن حرارت زیاد به کودها صورت می گیرد که این حرارت زیاد موجب ضدعفونی و استریل شدن کودها و از بین رفتن آلودگی ها و باکتری های موجود در آنها می گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کود مرغی فراوری شده از تولیدی

کود مرغی فراوری شده، در واقع از بهترین و مرغوب ترین کود های فراوری شده موجود در کشور است که معمولا کیفیت ساختاری بالایی دارد و این نوع از کود ها برای بسیاری از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *